دشمنان تغییر رفتار جمهوری اسلامی را دنبال می کنند

1398/03/01 - 10:19:00 ق.ظ
دشمنان تغییر رفتار جمهوری اسلامی را دنبال می کنند

به گزارش ایرنا، کوثری روز چهارشنبه در شورای اداری استان کرمان افزود: دشمنان به دنبال آن هستند که فعال بودن نظام را خنثی کنند.
وی به عناد دشمنان اشاره و بیان کرد: دشمنان در جلسات خصوصی می گویند با امکانات خود بسیاری از کشورهای منطقه را تقدیم ایران کردیم اما تنها مانعی که در سطح منطقه دارند، جمهوری اسلامی ایران است و بر همین اساس نسبت به نظام کوتاه نمی آیند و به شدت به دنبال آن هستند که رویکردهای خود را دنبال کنند.
مدیرکل اطلاعات استان کرمان با تاکید بر اینکه دشمنان یک جنگ ترکیبی به تمام معنا را علیه کشور به کار گرفته اند، گفت: داعش را با هدف ضربه زدن به جمهوری اسلامی ایران برای 20 تا 30 سال آینده ایجاد کردند اما ظرف چهار تا پنج سال موضوع آن برطرف شد.
کوثری با اشاره به اینکه 99 درصد تیم های تروریستی نیز ضربه خورده اند، گفت: این در حالی است که در کشورهای اروپایی هر اقدام تروریستی برنامه ریزی که وجود داشته، اجرایی شده است.
وی با بیان این مطلب که دشمنان در حوزه سیاسی نیز تلاش گسترده ای برای ایجاد ائتلاف علیه جمهوری اسلامی به کار گرفته اند، تاکید کرد: دشمنان در حال حاضر در حوزه رسانه و اقدامات و تبلیغات روانی به شدت کار می کنند تا اهداف خود را دنبال کنند و فضاسازی مسموم و تخریب کننده، راه اندازی جنگ سایبری و سایر اقدامات آنها در این راستا انجام می شود.
مدیرکل اطلاعات استان کرمان با بیان این مطلب که توطئه های دشمنان در حوزه اقتصادی کاملا ملموس است، تاکید کرد: تحریم ها با هدف به زانو درآوردن جمهوری و تلاش برای ایجاد اختلال در وضعیت اقتصادی جمهوری اسلامی اعمال شده و شدت گرفته است.
کوثری، تهدید سازی و ایران هراسی را از برنامه های دشمنان برشمرد و تاکید کرد: دشمنان به صورت جدی تلاش می کنند تا جمهوری اسلامی را عنصر ناامنی اعلام کنند و این در حالی است که این نظام همواره مدافع مظلوم بوده و هیچ زمانی تجاوزی نداشته است.
وی با تاکید بر اینکه یکی از رویکردهای دشمنان تحت فشار قرار دادن مردم ایران است، گفت: هدف حداقلی استکبار و دشمنان نظام تضعیف نظام است و آنها با جمهوری اسلامی ضعیف و بی تاثیر کاری ندارند و با جمهوری اسلامی مقتدر در منطقه مشکل دارند.
مدیرکل اطلاعات استان کرمان به راهبردهای دشمنان نیز اشاره و بیان کرد: هدف قرار دادن سرمایه اجتماعی و پشتوانه ارزشمند مردمی نظام، ناکارآمد نشان دادن نظام جمهوری اسلامی، ایجاد اختلال در رشد و پیشرفت نظام، مشغول سازی نظام به چالش های درونی، ایجاد شکاف بین سطوح جامعه به ویژه بین مردم و حاکمیت، نهادینه سازی نارضایتی های عمومی، بی ثبات سازی نظام جمهوری اسلامی و اعتبار زدایی و مشروعیت زدایی از نظام جمهوری اسلامی از جمله این راهبردها به شمار می رود.
کوثری با اشاره به اینکه مباحثی مانند سیاه نمایی ها و فسادهایی مطرح می شود که به واقع وجود ندارد، گفت: هر چند تخلفات کوچکی وجود دارد که همین میزان نیز در شان نظام نیست اما وجود فساد به شکلی که از سوی دشمنان تبلیغ می شود، وجود ندارد و سالم ترین سیستم اداری در نظام جمهوری اسلامی ایران مشغول به کار هستند.
وی با اشاره به اینکه تمامی تحرکات معاندین، ضد انقلاب و اپوزیسیون با حمایت های مالی و هدایت های عناصر استکبار و صهیونیست انجام می شود، اظهار داشت: از دی ماه 96 تاکنون 220 مورد فراخوان از سوی ضد انقلاب در اصناف مختلف مطرح شده که تمام آنها با تلاش صورت گرفته خنثی شده است.
مدیرکل اطلاعات استان کرمان گفت: شرایط اقتصادی کنونی شرایط خاصی است و با توجه به تحریم های اعمال شده و فشارهای موجود پاشنه آشیل نظام در مباحث اقتصادی است و باید در این حوزه توجه لازم انجام شود.
کوثری تاکید کرد: مدیران باید در حوزه اقتصادی زمینه ها را تسهیل کنند و نظارت بر زیرمجموعه ها به منظور پیشگیری از بروز تخلفات نیز به صورت جدی تری دنبال شود.
وی از حراست ها به عنوان چشم و بازوی مدیران یاد کرد و گفت: باید از ظرفیت این واحدها به درستی استفاده شود.
مدیرکل اطلاعات استان کرمان تاکید کرد: به کارگیری افراد باید بر اساس صلاحیت های آنها انجام شود زیرا تبعیض در به کارگیری افراد مردم را به شدت ناراحت می کند.
کوثری خاطرنشان کرد: انتخابات عملا از هم اکنون کلید خورده است و مدیران باید مراقبت های لازم به منظور پیشگیری از مشکلات احتمالی را داشته باشند.
3029/7440

انتهای پیام /*