عضو هیات مدیره استقلال: باید در هر سه جام مدعی باشیم

1398/03/01 - 03:21:00 ب.ظ
عضو هیات مدیره استقلال: باید در هر سه جام مدعی باشیم

«کامران منزوی» روز چهارشنبه در گفت و گو با خبرنگار ورزشی ایرنا، اظهار داشت: هواداران نگران نباشند، فصل نه چندان خوب استقلال به پایان رسیده و مسولان این تیم در تلاش هستند استقلالی قدرتمند را برای فصل آینده تدارک ببینند که بتواند از نام و اعتبار باشگاه دفاع کند.
وی افزود: «امیر حسین فتحی» مدیرعامل و «علی خطیر» معاون ورزشی باشگاه، سرگرم رسیدگی به امور انتخاب سرمربی هستند و با جدیت این مهم را پیگیری می کنند. تا 25 خرداد زمان در اختیار داریم که تیم را مهیای حضور در مسابقات کنیم.
منزوی خاطرنشان کرد: استقلال در فصل آینده باید تیمی باشد که در هر سه جام مدعی قهرمانی بوده و در لیگ برتر به عنوان نخست برسد. من خودم یکی از هواداران میلیونی این تیم هستم و به خوبی می دانم انتظارات هوادران چقدر از تیم محبوبشان زیاد است. این که چند ماه دیگر بخواهیم بگوییم در وسط فصل آمدیم و شرایط مهیا نبود تحت هیچ شرایطی پذیرفتنی نیست. در حال حاضر زمان کافی وجود دارد و به همین دلیل هیچ توجیهی قابل قبول نخواهد بود.
عضو هیات مدیره باشگاه استقلال تصریح کرد: همواره گفته ام که نماینده هواداران استقلال در هیات مدیره هستم و سر منافع تیم با هیچ شخصی تعارف و شوخی ندارم. اگر احساس کنم کسی برای استقلال حاشیه ای درست کند، کوتاه نمی آیم.
وی همچنین در خصوص صحبت های عجیب «پژمان منتظری» بعد از دیدار با سپیدرود رشت، گفت: اینکه چرا منتظری چنین حرف هایی را بر زبان آورده باید مورد بررسی قرار گیرد. بازیکنی با تجربه همچون منتظری حتما چیزهایی را مشاهد کرده که این صحبت ها را بر زبان آورده است.
منتظری پس از آخرین دیدار استقلال در لیگ برتر در جمع خبرنگاران گفته بود که «شما در مورد شخصی صحبت می‌کنید که هیچ قدرتی ندارد او فقط باهوش است و فردی بی‌شخصیت است که هیچ چیز برایش مهم نیست. من مطمئنا در مورد او صحبت می‌کنم. این شخص سال گذشته در استقلال حضور نداشت و افتخاری به او اجازه نمی‌داد در باشگاه حضور داشته باشد.»
عضو هیات مدیره باشگاه استقلال ادامه داد: حرف هایی که بر زبان می آورم نه از روی احساسات است و نه پوپولیستی؛ بلکه با اعتقاد راسخ می گویم از استقلال با تمام وجود مراقبت می کنم و اولین کسی هستم که با حاشیه سازان برخورد می کنم.
منزوی در مورد مسائل پیش آمده برای وزیر ورزش و جوانان، گفت: وزیر ورزش و جوانان برای ورزش زحمت کشیده است و این برخوردها و رفتارهایی که با او می شود، درست نیست. نمایندگان مجلس شورای اسلامی به دنبال رفع ساختارها و اشکالات باشند. سلطانی فر با جدیت تلاش می کند و ایراداتی که از ایشان گرفته می شود صحیح نیست.
ورزشی**م.ت**1067**

انتهای پیام /*