رییس کمیته فوتبال ساحلی: مربی ایرانی مسئول تیم ملی است

1398/03/01 - 10:48:00 ق.ظ
رییس کمیته فوتبال ساحلی: مربی ایرانی مسئول تیم ملی است

«مارکو اوکتاویو» سرمربی برزیلی تیم ملی فوتبال ساحلی 29 اردیبهشت ماه به فدراسیون فوتبال ایران اعلام کرد که به دلیل مشکلات خانوادگی و درخواست تفاهم دو جانبه جهت پایان همکاری وی با این نهاد از تیم ملی جدا می شود.
این اتفاق در حالی رخ داد که تیم فوتبال ساحلی ایران چندی پیش در رقابت های بین قاره ای جهان در سال 2019 به مقام قهرمانی رسیده بود. ولی در مسابقات قهرمانی آسیا که سهمیه جام جهانی پاراگوئه توزیع می شد، حذف شد تا علاوه بر وداع زودهنگام با این رقابت ها سهمیه جهانی را نیز از دست بدهد.
«پریا شهریاری» امروز چهارشنبه در گفت وگویی که فدراسیون فوتبال منتشر کرده است، افزود: پس از همکاری طولانی مدت و پر دستاوردی که با «مارکو اوکتاویو» داشتیم و جدایی او از تیم ملی اکنون پیگیر مربی توانمند و با سابقه دراین پست هستیم.
وی گفت: البته تا زمان انتخاب سرمربی جدید، باتوجه به عملکرد فنی فوق العاده بازیکنان و تجربیات «عباس هاشم پور» به عنوان مربی تیم ملی فعلا او پیگیر برنامه های اردویی است.
رئیس کمیته فوتبال ساحلی با اشاره به رقابت ها World Winners Cup 2019 اظهار داشت: این مسابقات از سوی سازمان جهانی فوتبال ساحلی در هفته اول مهرسال جاری در کشور ترکیه برگزار می شود. بر این اساس نامه ای به هیات‌ فوتبال استان ها ارسال شده و شرایط حضور را اعلام کردیم.
وی ادامه داد: مهلت اعلام آمادگی باشگاه ها تا امروز (یکم خرداد) است و تاکنون چهار باشگاه به صورت مکتوب درخواست خود را به فدراسیون ارسال کردند. البته پس از بررسی در خواست ها، تیم‌های دارای صلاحیت معرفی خواهند شد.
ورزشی**9029**9129

انتهای پیام /*