عملیات روانی دشمن در خصوص جنگ واهی تشدید شده است

1398/02/26 - 12:02:00 ب.ظ
عملیات  روانی دشمن  در خصوص جنگ واهی تشدید شده است

به گزارش ایرنا، حجت الاسلام و المسلمین روح الله فاطمی نسب در نشست ستاد اقامه نماز جمعه شهر خرمدشت که در دفتر امام جمعه این شهر برگزار شد، افزود: با وجود هجمه های دشمن مردم ولایتمدار و شهید پرور ایران اسلامی در مکتب نماز جمعه با توکل به خدا ایستادگی کرده و به دشمنان ترس وارد کرده اند.
وی اضافه کرد: اقامه نماز جمعه نشان از تقوای اجتماعی است و باید همه مسئولان و مردم برای برپایی آن اهتمام ویژه ای داشته باشند.
فاطمی نسب با بیان اینکه نمازهای جمعه سنگر محکم مردم ایران در مقابل دشمنان نظام و انقلاب است، اظهار داشت: مردم به واسطه اتحاد و همبستگی در نماز جمعه مقابل زیاده خواهی ها و زورگویی های دشمن ایستاده اند که به قوه الهی پیروزی نزدیک است.
مسئول دفتر شورای سیاستگذاری ائمه جمعه استان قزوین عنوان کرد: به طور حتم در وضعیت کنونی رعایت تقوای اجتماعی و سیاسی ضرورترین استراتژی در مقابل هجمه های دشمن است که باید به آن توجه کرد.
وی همچنین گفت: اگر مسئولان و مدیران کشور با تقوای الهی پا به عرصه میدان بگذارند و اقدامات خودشان را با نیروی جهادی پیش ببرند، در مقابل بسیاری از پدیده ها و تهدیدها ایستادگی کرده و بهترین خدمت را به مردم ارائه خواهند کرد.
فاطمی نسب به عملکرد ستاد اقامه نماز جمعه این شهر پرداخت و خاطرنشان کرد: خرمدشت دارای یکی از ستادهای موفق و فعال در سطح استان قزوین است که تعهد مدیریت و زعامت امام جمعه جوان این شهر توانسته موفقیت های زیادی را کسب کند.
9925/6012

انتهای پیام /*