امام جمعه بوشهر:سپاه ستون مستحکم انقلاب است

1398/02/31 - 04:03:00 ق.ظ
امام جمعه بوشهر:سپاه ستون مستحکم انقلاب است

به گزارش ایرنا آیت الله غلامعلی صفایی بوشهری روز سه شنبه در دیدار با مسوولان دفتر نمایندگی ولی فقیه در سپاه امام صادق (ع) استان بوشهر افزود: سپاه استان بوشهر یکی از سپاه های مقتدر در کشور است که با اجرای برنامه های شاخص و اثرگذار توانسته باعث خیر و برکت در استان باشد.
وی با اشاره به سم پاشی های دشمن بر علیه سپاه افزود: دشمن وقتی قصد ضربه زدن و براندازی یک نظام و انقلاب داشته باشد سعی دارد به ستون اصلی آن حمله کند تا با از بین بردن این ستون اصلی راه نابودی آن نظام را آسان تر کند.
امام جمعه بوشهر اظهارداشت:ما همواره دیده ایم که دشمنان با روش های مختلف سعی در سم پاشی و شایعات مختلف علیه سپاه بوده اند تا بتواند با خیال خام خود این سپاه مردمی را در چشم مردم بد جلوه دهد ولی سپاه با عملکرد خوب و خدمات مختلف تمامی نقشه های آن ها را خنثی کرده است.
صفایی بوشهری گفت:سپاه وارث سپاه اسلام در طول تاریخ است و ریشه و اصل سپاه از دین و دیانت است و تا زمانی که راه سپاه بر همین اصل دیانت، اسلامیت و انقلابی بودن باشد هیچ کسی نمی تواند کوچکترین ضربه ای به سپاه بزند.
وی ادامه داد:حمایت از سپاه بر هر ایرانی مسلمان واجب و تخریب سپاه را حرام است .
امام جمعه بوشهر اظهارداشت: دشمنان سعی دارند با تخریب سپاه این درخت تنومند برگرفته از تفکرات ناب اسلامی و انقلابی را تضعیف کنند تا بتوانند با این کار به اهداف خود برسند ولی بدانند که مردم همواره طرفدار سپاه و بسیج بوده و هستند و مثل همیشه سپاه را حمایت می کنند.
صفایی بوشهری یادآورشد : سپاه در همه عرصه ها برنامه های خوبی دارد ولی باید در راستای اثربخشی بهتر برنامه ها تلاش کند.
امام جمعه بوشهر همچنین در دیدار با فرمانده و جمعی از مدیران سپاه امام صادق (ع) استان بوشهر بر لزوم علاقه ­شناسی جوانان برای تربیت جوانان گام دوم انقلاب اسلامی تاکید کرد.
صفایی بوشهری گفت:بوشهر بعد از استان ­های تهران و سیستان و بلوچستان به نسبت جمعیت، سومین استان جوان ایران است.
وی افزود: امروز همه ابزار جوانی کردن در جامعه مهیا است و جوانان با اقتضای سن، شرایط محیط و فضای حاکم بر جامعه به سمت و سوهای مختلف جهت ­دهی می ­شوند که اگر این مسئله به خوبی مدیریت نشود جوان با ظرفیت ­های بالا رها شده و به این ترتیب ممکن است به سمتی کشانده شود که نه برای خود و نه برای جامعه مطلوب نیست.
نماینده ولی فقیه در استان بوشهر تصریح کرد: بوشهر تا الان در عرصه جوانان، یکی از استان های موفق کشور است که البته این موفقیت ­ها، نسبی است و آمارها نشان می ­دهد که استان بوشهر در معیارهای مختلف مربوط به جوانان، بالاتر از حد متوسط قرار دارد.
6047/6045

انتهای پیام /*