تمدید مهلت ثبت نام در مسابقه های قرآن کریم گیلان

1398/02/26 - 06:47:00 ق.ظ
تمدید مهلت ثبت نام در مسابقه های قرآن کریم گیلان

محمد مهدی قربانیان روز پنجشنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا افزود: علاقمندان برای ثبت نام در این دوره از مسابقه ها تا 15 خرداد ماه آینده فرصت دارند تا برای نامنویسی به ادارات اوقاف و امور خیریه شهرستان های سراسر استان مراجعه کنند.
وی با بیان این که بر اساس آخرین آمار تاکنون 600 نفر در این دوره از مسابقه ها شرکت کردند، اظهار کرد: چهل و دومین دوره مسابقه های قرآن کریم بالای 18 سال در 15 رشته از جمله حفظ پنج جزء، 10 و 20 جزء، حفظ کل قرآن کریم، قرائت تحقیق، ترتیل، اذان و دعاخوانی، در بخش رشته های معارفی شامل حفظ و معارف موضوعی قرآن کریم، حفظ و معارف احادیث قرآن کریم و تفسیر قرآن کریم برگزار می شود.
رئیس اداره امور قرآنی اوقاف و امور خیریه گیلان بیان داشت: همسرایی، همخوانی قرآن کریم، آثار دو یا چند زبانه عربی، فارسی، ترکی و انشاد انفرادی تک ‌خوانی از جمله دیگر موضوعات رقابت داوطلبان در این دوره از مسابقه هاست.
وی یادآور شد: مسابقه های قرآن کریم در رده سنی زیر 18 سال بر اساس تفاهمنامه منعقد شده توسط آموزش و پرورش برگزار می شود و اوقاف و امور خیریه مسئول برگزاری مسابقه های قرآنی در رده سنی بالای 18 سال بزرگسالان است.
چهل و دومین دوره مسابقه های قرآن کریم در سه بخش شهرستانی، استانی و کشوری برگزار می شود که زمان برگزاری این رقابت ها اعلام خواهد شد.
7286/2007

انتهای پیام /*