دانشگاه فرهنگیان آذربایجان شرقی رتبه نخست کشوری را کسب کرد

1398/03/01 - 06:39:00 ق.ظ
دانشگاه فرهنگیان آذربایجان شرقی رتبه نخست کشوری را کسب کرد

اسدالله خدیوی روز چهارشنبه در گفت و گو با خبرنگاران اظهار داشت: این موفقیت در سایه تلاش های اساتید، همکاران و دانشجویان این دانشگاه محقق شده و تلاش می کنیم همچنان شاهد رشد و درخشش دانشگاه فرهنگیان آذربایجان شرقی در سطح کشور باشیم.
وی اعلام کرد: این رهنامه در راستای اهتمام ویژه برای کیفی سازی فعالیت ها و ارتقاء عملکردها تدوین شده که دانشگاه فرهنگیان آذربایجان شرقی در بین 31 استان، موفق به کسب رتبه نخست در زمینه کیفیت اجرای رهنامه 40 ماده ای ریاست دانشگاه فرهنگیان شد.
خدیوی گفت: معاونت نظارت و ارزیابی با هدف نظارت و پایش روند اجرای مفاد این رهنامه، چارچوب مناسبی برای ارزیابی اجرای کیفی این سند سیاستی تدوین و ارائه کرده است.
وی گفت: آذربایجان شرقی با 802.4 امتیاز موفق به کسب رتبه اول کشوری شد و استان فارس با 733 امتیاز و اصفهان نیز با 725 امتیاز در رده های دوم و سوم قرار دارند.
دانشگاه فرهنگیان که به منظور تربیت دبیر برای آموزش و پرورش تاسیس شده است در آذربایجان شرقی دارای دو پردیس علامه امینی برای پسران و فاطمه الزهرا برای دختران در تبریز است و به زودی پردیس های دخترانه و پسرانه این دانشگاه در شهرهای مراغه و مرند نیز راه اندازی می شود.
6132/3071

انتهای پیام /*