آغاز به کار مروجان مدیریت مصرف برق در تبریز

1396/03/28 - 05:28:00 ب.ظ
آغاز به کار مروجان مدیریت مصرف برق در تبریز

به گزارش روز یکشنبه روابط عمومی این شرکت، اصغر بابازاده اظهار کرد: این مروجان با مراجعه به واحدهای صنعتی به ترویج مصرف بهینه انرژی و جلب همکاری مشترکان صنعتی در طرح های تشویقی مدیریت مصرف ویژه صنایع خواهند پرداخت.
وی افزود: مروجان مدیرت مصرف علاوه بر اجرای برنامه های پاسخگوئی بار به عنوان پل ارتباطی بین شرکت توزیع نیروی برق تبریز و واحدهای صنعتی عمل کرده و با انعکاس مشکلات ، چالش ها و انتظارات واحدهای صنعتی از شرکت های برق، در جهت رفع آنها در چارچوب قوانین و مقررات تلاش خواهد کرد.
بابازاده اظهارکرد: با توجه به افزایش دما و رشد مصرف برق، نیاز شبکه سراسری به کاهش پیک مصرف برق در تابستان جهت جلوگیری از خاموشی بیش از پیش مشهود است .
وی ادامه داد: در این خصوص با توجه به توان بالای مشترکان صنعتی، همکاری این مشترکان دربرنامه های تشویقی مدیریت مصرف ( پاسخگوئی بار ) بیش از پیش مهم است.
بابا زاده افزود: شرکت توزیع نیروی برق تبریز با شرکت مهندسی موج گستر آفاق نیرو( مگانیر) به عنوان مروج مدیریت مصرف و بازوی اجرائی و کمکی به دفتر مدیریت مصرف شرکت جهت جلب همکاری حداکثری مشترکان صنعتی برای کاهش پیک مصرف برق در تابستان سال 96 ، اقدام به عقد قرارداد کرده است.
بر اساس این گزارش؛ با وجود اینکه صنایع یک درصد مشترکین شرکت توزیع نیروی برق تبریز را تشکیل می دهند اما 35 درصد مصرف برق را به خود اختصاص داده اند و همین موضوع مدیریت مصرف در صنایع را ضروری می سازد.
شرکت توزیع برق تبریز جمعیتی در حدود 2 میلیون نفر را تحت پوشش دارد.
37 درصد برق تبریز در بخش خانگی و 31 درصد در بخش صنعتی مصرف می شود.
انتشار: پرویز انصاری
3071

انتهای پیام /*