حمایت از کالای ایرانی باعث اشتغالزایی می شود

1397/02/14 - 10:53:00 ق.ظ
حمایت از کالای ایرانی باعث اشتغالزایی می شود

به گزارش خبرنگار ایرنا ، سردار مهران طهماسبی غروب پنجشنبه در جمع بسیجیان روستاهای مرزی آستارا در مسجد قدس روستای باغچه سرای این شهرستان اظهار داشت: باید به حمایت از کالای ایرانی همت کنیم و این فرهنگ از خانواده ها و مدارس آغاز شود.
وی با اشاره به اینکه رسیدگی به مشکلات مرزنشینان ضروری است، افزود: مرزنشینان در کنار زندگی عادی خود، از سرحدات کشور حراست می کنند و باید با جدیت به مشکلات عمرانی، آموزشی و بهداشتی آنها رسیدگی شود.
وی ادامه داد: خوشبختانه ایران از نظر اقتدار نظامی و دفاعی در نقطه اوج قرار دارد و امیدواریم مردم و مسئولان به سیاست های اقتصاد مقاومتی مورد تاکید مقام معظم رهبری جامه عمل بپوشانند.
طهماسبی با تاکید بر اینکه جریانات و جناح های کشور باید با همدلی و وحدت در راستای اعتلای ایران اسلامی اهتمام داشته باشند افزود: دشمنان ملت و نظام اسلامی با انواع ترفندها قصد دوری مردم از ولایت فقیه را دارند و اما همیشه این ترفند شوم آنان توسط مردم ولایتمدار خنثی شده است.
وی ادامه داد: آستارا به لحاظ فرهنگی از غنای خاصی برخوردار است و باید بسیجیان این شهرستان با روحیه جهادی در تمام حوزه ها حضور مقتدرانه داشته باشند.
طهماسبی با اشاره به سالروز شهادت آیت الله مطهری، خاطرنشان کرد: آثار ارزشمند این شهید در حوزه های مختلف آنچنان مدبرانه و هوشمندانه نوشته شده که با گذشت چندین سال، همچنان تاثیرگذار و به ‌روز است.
شهرستان مرزی بندر آستارا با 91 هزار نفر جمعیت در منتهی الیه غرب استان گیلان و همسایگی جمهوری آذربایجان واقع شده است.
7105 / 7124 /6030

انتهای پیام /*