مردم 36 میلیارد ریال به بهزیستی خراسان جنوبی کمک کردند

1397/09/06 - 11:57:00 ق.ظ
مردم 36 میلیارد ریال به بهزیستی خراسان جنوبی کمک کردند

حسن رحیمی روز سه شنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا بیان کرد: این رقم نسبت به مدت مشابه سال گذشته 19 درصد رشد داشته است.
وی با اشاره به جمع آوری فطریه امسال توسط بهزیستی و موسسات تحت نظارت افزود: سه میلیارد و 702 میلیون و 914 هزار ریال از این محل جمع آوری شد که نسبت به سال گذشته 17 درصد رشد داشت.
معاون مشارکت های مردمی و اشتغال اداره کل بهزیستی خراسان جنوبی از اجرای طرح ضیافت مهر رمضان یاد کرد و گفت: مسئولان و خیران در این طرح ضمن بازدید و دیدار با مددجویان 14 میلیارد و 408 میلیون ریال به جامعه هدف سازمان کمک کردند.
وی اظهار داشت: دهه ولایت (از قربان تا غدیر) یکی دیگر از طرح های بهزیستی در 6 ماه اول امسال بود که در قالب این طرح 29 میلیارد و 116 میلیون ریال کمک مردمی جمع آوری شد و این رقم نیز به سال گذشته 83 درصد رشد داشته است.
رحیمی گفت: 6 ماه نخست سال جاری کمک هزینه جهیزیه در 2 نوبت جمعا به مبلغ 480 میلیون ریال به 55 نفر در شهرستان های استان پرداخت شد.
وی با اشاره به طرح شکرانه سلامت که شامل اهدای چهار رقم آخر فیش حقوقی کارمندان در قالب مشارکت های مردمی است عنوان کرد: تاکنون پرسنل اداره کل میراث فرهنگی، اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی، اداره کل تامین اجتماعی و سازمان بازنشستگی در این طرح همکاری داشتند.
معاون مشارکت های مردمی و اشتغال اداره کل بهزیستی خراسان جنوبی با تاکید بر لزوم فرهنگ سازی برای طرح های کمک رسانی افزود: امیدواریم با پیگیری های انجام یافته در آینده نزدیک شاهد مشارکت کارکنان تمامی ادارات و ارگان ها برای کمک به جامعه هدف باشیم.
9893*3028

انتهای پیام /*