زیدان: بحث خواستن و نخواستن نبود، توان پیروزی نداشتیم

1398/02/30 - 07:54:00 ق.ظ
زیدان: بحث خواستن و نخواستن نبود، توان پیروزی نداشتیم

روزنامه مارکا اسپانیا روز دوشنبه نوشت: بی شک «زین الدین زیدان» از تمام شدن فصل برای تیم تحت هدایتش خوشحال است اما پرده آخر نمایش ضعیف رئال مادرید در رقابت های فصل جاری لالیگا با شکست ناامید کننده ای دیگر، این مرتبه مقابل رئال بتیس در سانتیاگو برنابئو پایین آمد.
مادریدی ها با متحمل شدن 12 شکست در طول فصل، رتبه سوم را از آن خود کردند و در این بین زیدان اظهار داشت: مشکل این نیست که نخواستیم پیروز شویم بلکه ما نتوانستیم برنده باشیم؛ قطع به یقین بهترین اتفاق برای ما تمام شدن فصل و تمرکز برای فصل آینده است چرا که شرایط قطعا تغییر خواهد کرد.
وی ادامه داد: کمی پیچیده بود اما باید قبول کنیم که فصل بدی را پشت سر گذاشتیم. کار از ابتدا مشکل بود و پایان داستان با بازگشت من هم همینطور رقم خورد و این موضوع حقیقت دارد.
مرد فرانسوی اگرچه نسبت به اعمال تغییرات برای فصل آینده متعهد شد اما از تضمین جام خودداری کرد.
وی در این باره تاکید کرد: حالا باید در مورد فصل بعد فکر کنیم و بار دیگر هواداران را به وجد بیاوریم. قصد داریم آماده سازی خیلی خوبی داشته باشیم؛ نمی گوییم که فصل آینده همه جام ها را درو می کنیم اما مطمئن باشید از همان ابتدا می جنگیم.
«کیلور ناواس» و «گرت بیل» 2 تن از محتمل ترین خروجی های رئال محسوب می شوند و در حالی که گلر کاستاریکایی آخرین حضورش در برنابئو را تجربه کرد و فرصت وداع داشت اما مرد ولزی بار دیگر نیمکت نشین بود اما زیدان همچنان نسبت به آینده وی تردید دارد.
زیزو در این خصوص اظهار داشت: باید ببینیم در مورد بیل چه پیش می آید. نمی دانم چه اتفاقی می افتد، این اواخر روی بازیکنانم حساب باز کردم اما اگر بازی با بتیس دوباره تکرار شود باز هم همان اتفاق رخ می دهد؛ باید عملکرد روزانه بازیکنان را بررسی کنم و سپس تصمیم بگیرم و زمانی که چیزی برخلاف میل من یا نامتناسب با تفکر من وجود داشته باشد متعاقبا کاری که به صلاح است را انجام می دهم.
ورزشی**3991**1067**

انتهای پیام /*