فرماندار لاهیجان: راهپیمایی روز قدس هرچه باشکوه تر برگزار شود

1396/03/28 - 05:32:00 ب.ظ
فرماندار لاهیجان: راهپیمایی روز قدس هرچه باشکوه تر برگزار شود

به گزارش خبرنگار ایرنا، سید محمد احمدی روز یکشنبه در جلسه ستاد بزرگداشت روز جهانی قدس شهرستان لاهیجان افزود: روز قدس در تاریخ انقلاب اسلامی یکی از آرمان های اصیل و جاودانی جهان اسلام به شمار می رود و ماهیتا ارزشی ، انسانی و اسلامی بوده و نیز از اهداف استراتژیک جمهوری اسلامی است.
وی اظهار داشت: بسیاری از مطالبات مردم ایران در راهپیمایی روز قدس به گوش جهانیان خواهد رسید و باید به گونه ای برنامه ریزی شود که مردم با کمال امنیت و آرامش در این راهپیمایی شرکت کنند و شاهد حماسه دیگر در دو شهر لاهیجان و رودبنه این شهرستان باشیم .
وی تصریح کرد: پیامی که روز قدس برای جهانیان خواهد داشت ، فریاد ملت های اسلامی در مقابل 70سال ظلم رژیم اشغالگر است، رژیمی که از آن زمان تاکنون برای رسیدن به اهداف شومش همه مردم بی گناه را مورد تهاجم قرار داده است.
احمدی با اشاره به اینکه تاکید امام راحل و رهبر معظم انقلاب بر اهمیت فلسطین برای جمهوری اسلامی است، یادآور شد: رهبری فرموده اند که فلسطین مسئله اصلی جهان اسلام است و نباید اجازه دهیم که به مسئله دوم یا سوم تبدیل شود.
احمدی گفت: فلسطین موضوع اصلی جهان اسلام است و تا نابودی کامل ظلم در جهان و برقراری عدل و عدالت در سراسر دنیا ، روز قدس و راهپیمایی آن ادامه خواهد داشت و مردم در این روز خشم و ظلم ستیزی خود را به استکبار جهانی و رژیم صهیونیستی نشان خواهند داد.
در این جلسه همچنین فرمانده سپاه پاسداران ناحیه لاهیجان اظهار داشت: وقایع و اتفاقاتی که در منطقه رخ می دهد، از سوی استکبار جهانی و برای حفظ امنیت رژیم صهیونیستی است تا این رژیم بتواند حاشیه امن داشته باشد.
سرهنگ ناصر پورکریمی افزود: امام راحل با اعلام روز قدس خواب رژیم صهیونیستی را آشفته کرد و هم اکنون در دل کشورهای اروپایی علیه اسرائیل غاصب شعار داده می شود.
وی ایران را به عنوان کشور تولیدکننده فکر راهپیمایی روز جهانی قدس معرفی کرد و یادآور شد: باید مراسم راهپیمایی این روز ، با شکوه تر از سال های قبل برگزار شود.
راهپیمایی روز قدس امسال، جمعه هفته پیش رو در شهر لاهیجان از میدان سپاه پاسداران، بلوار امام و خیابان انقلاب به سمت میدان وحدت و مصلی این شهر برگزار می شود.
شهرستان لاهیجان با دو بخش مرکزی و رودبنه در 40 کیلومتری شرق مرکز استان گیلان واقع است.
خبرنگار:فرهادنظرپور**انتشاردهنده: کبیری
6029/2007

انتهای پیام /*