پرواز نوشهر- شیراز از سرگرفته شد

1398/03/01 - 10:31:00 ق.ظ
پرواز نوشهر- شیراز از سرگرفته شد

خط پروازی این مسیر که قبلا از خرداد ماه سال 94 در فرودگاه نوشهر برقرار شده بود تا اول آبان ماه سال 97 ادامه داشت و ادامه این پرواز از برنامه پروازی شرکت هواپیمایی آسمان لغو شده بود.
اکبر فریفته روز چهارشنبه به خبرنگار ایرنا گفت که با رایزنی های انجام گرفته مسئولان ذیربط با این پرواز به مدت 2 روز درهفته موافقت کردند.
وی افزود: هم اکنون این پرواز در روزهای دوشنبه و چهارشنبه هر هفته با هواپیمای فوکر 100 متعلق به شرکت هواپیمایی آسمان برقرار است و این هواپیما در این روزها ساعت 9 و 50 دقیقه از فرودگاه شیراز پرواز می کند و در ساعت 11 و 20 دقیقه در فرودگاه نوشهر می نشیند و سپس حوالی ساعت 11 و 55 دقیقه فرودگاه نوشهر را به سمت فرودگاه شیراز ترک می کند.
مدیر فرودگاه نوشهر برای آگاهی و استقبال بیشتر مردم بومی، مسافران و گردشگران با هدف ادامه دار بودن این پرواز خواستار همکاری رسانه ها و مسئولان برای تبلیغات محیطی در جای جای شهرستان های گردشگرپذیرغرب مازندران شد.
هم اکنون هفتگی پرواز در مسیرهای رفت و برگشت نوشهر- مشهد و نوشهر - تهران در فرودگاه نوشهر برقراراست .
غرب مازندران به علت برخورداری از موقعیت های ممتازی مانند آثارتاریخی ، فرهنگی و نیز طبیعی چشم نواز نظیر دریا ، جنگل ، روستاهای بکر سرسبز و نیز آب و هوای بسیار مطلوب در تمامی فصول بویژه نیمه نخست سال پذیرای میلیون ها مسافر و گردشگراست .
مازندران دارای 3 فرودگاه است .
7078 /1602/1899

انتهای پیام /*