مجیدی: در هر پستی به استقلال کمک می کنم

1398/02/30 - 08:40:00 ب.ظ
مجیدی: در هر پستی به استقلال کمک می کنم

«فرهاد مجیدی» پس از برتری 2 بر یک تیمش مقابل العین امارات و وداع آبرومندانه از لیگ قهرمانان آسیا، اظهار کرد: دیدار خوب و سختی بود و با وجود اینکه بازیکنان استقلال بسیار خسته بودند، اما نمایش هیجان انگیزی را ارائه کردند که باید از آنان تشکر کنم.
وی افزود : سابقه بازی در العین را دارم و از این که برابر این تیم قرار گرفتیم خوشحال هستم.
زمانی که در العین بازی می کردم «برنو متسو» فقید سرمربی ما بود و زحمات زیادی کشید. با اینکه متسو چند سالی است که درگذشته است، اما همواره در قلب من و هواداران العین جای دارد.
مجیدی با اشاره به اینکه استقلال در لیگ برتر و آسیا همواره مدعی بوده است، گفت: برنامه های باشگاه برای فصل آینده بزودی قطعی می شود. عضو کوچکی از خانواده استقلال هستم و هر کمکی بتوانم در هر پستی انجام می دهم، چراکه استقلال بخشی از زندگی من است.
همچنین «مرتضی تبریزی» که به عنوان بهترین بازیکن این دیدار انتخاب شد در نشست خبری، گفت: بازی سختی بود و با اینکه در روند صعود تاثیری نداشت، اما مصمم به برتری بودیم و وجود هوای بسیار گرم با تلاش زیاد به برد دست یافتیم.
وی افزود: از اینکه فصل را با پیروزی به اتمام رساندیم خوشحال هستم و خوشبختانه توانستم در دیدار برابر العین برای تیم خود موثر باشم.
شبس*ورزشی**3783**1917

انتهای پیام /*