رسانه نقش کلیدی در خنثی کردن توطئه های دشمن دارد

1397/05/20 - 08:01:00 ق.ظ
رسانه نقش کلیدی در خنثی کردن توطئه های دشمن دارد

به گزارش ایرنا حجت الاسلام سیدمحمدعلی قاضی دزفولی روز شنبه با حضور در دفتر خبرگزاری جمهوری اسلامی در دزفول ضمن گرامیداشت یاد شهید محمود صارمی و دیگر شهدای خبرنگار افزود:دشمن در جنگ رسانه ای تلاش می کند با سیاه نمایی و جنگ روانی مردم را از ایستادگی و مقاومت دلسرد کند.
امام جمعه دزفول بیان داشت:بسیاری از توطئه های دشمن با تدابیر حکیمانه مقام معظم رهبری خنثی شده و شاهد این هستیم که با وجود سرمایه گذاری دشمن در این حوزه رهبری با تحلیل جامع کلیه نقشه های دشمنان را نقش برآب می کند.
حجت الاسلام قاضی دزفولی ، جمهوری اسلامی را یک نظام مقدس و برگرفته از احکام نورانی اسلام دانست و افزود: مردم ایران همواره در انتخابات سهیم بوده و در 40 سال گذشته دسیسه ها و توطئه های دشمن را با اعتقاد به دین و احکام الهی خنثی کردند.
رئیس شورای فرهنگ عمومی دزفول همچنین به رسالت خطیر خبرنگاران در این مقطع زمانی اشاره کرد و گفت: یکی از رسالت های مهم رسانه در این مقطع زمانی برجسته کردن ایستادگی جبهه مقاومت در مقابل دشمنان است.استقامت مردم در 40 سال اخیر ایران اسلامی را به الگوی استقامت و پایداری در منطقه تبدیل کرده است.
وی در ادامه از خبرنگاران به عنوان حلقه اتصال مردم و مسئولان و قوای سه گانه نام برد و گفت:خبرنگاران در کنار انعکاس ظرفیت های فرهنگی، اقتصادی و اجتماعی کشور باید مطالبات و مشکلات مردم را نیز بدون هیچ سانسوری به صورت شفاف منعکس کنند و این یکی دیگر از رسالت های مهم خبرنگاران است.
وی بر آزادی بیان رسانه ها در بیان مشکلات و دغدغه های مردم تاکید کرد و افزود:مردم باید بدانند مشکلات آنها نادیده گرفته نمی شود.
امام جمعه دزفول ، از تریبون نماز جمعه به عنوان زبان گویای مردم و تریبون مطالبه گری نام برد و اظهار داشت: مشکلات و مطالبات فرهنگی، اقتصادی،اجتماعی مردم از طریق تریبون نمازجمعه بیان می شود.
امام جمعه دزفول ضمن بازدید از بخش های مختلف دفتر خبرگزاری جمهوری اسلامی دزفول از تلاش خبرنگاران ایرنا به خاطر انعکاس اخبار نماز جمعه ، شورای فرهنگ عمومی و نیز دیگر رویدادهای این شهرستان تقدیر کرد و افزود: خبرگزاری جمهوری اسلامی در انعکاس رویدادهای خبری شهرستان دزفول موفق عمل کرده و کارنامه خوبی ارائه کرده است.
در این نشست عملکرد دفتر خبرگزاری ایرنا دزفول در پوشش رویدادهای خبری شمال استان خوزستان در بخش های مختلف تشریح شد.
7278/6068

انتهای پیام /*