دوره متوسطه اول دوره تمرین مدیریت است

1397/06/31 - 08:08:00 ق.ظ
دوره متوسطه اول دوره تمرین مدیریت است

به گزارش ایرنا، سید محمد موسوی روز شنبه در آیین نمادین نواختن زنگ جوانه ها برای شروع سال تحصیلی در مدرسه نجابت شهرک البرز شاهرود افزود: دانش آموزان در سه ساله دوره متوسطه اول برای تصمیم های مهم آینده زندگی خود و هدایت تحصیلی آماده می شوند .
وی با بیان اینکه دانش آموزان با گذر از دوران ابتدایی برای مهارت های مدیریت در دوره متوسطه اول باید قدر لحظه های زندگی بی بازگشت خود را بدانند ، ادامه داد: این افراد با عضویت در بسیج ،تشکل ها و انجمن های مدرسه مهارت ها و مسئولیت های مدیریتی را بیشتر تمرین خواهند کرد.
موسوی با اشاره به اینکه دانش آموزان با تقویت ارتباط با خالق و توکل به خدا هیچ وقت شکست نخواهند خورد ، تاکید کرد: در نوجوانی احترام به دیگران ، نحوه ارتباط خوب و موثر و همچنین عفت و پاکدامنی را همانند درس های خود مرور کنند .
در آیین دیگری با حضور مسئولان، دانش آموزان والدین در مدرسه دخترانه شاهد شهید باکری شاهرود زنگ نمادین شکوفه ها نواخته شد.
در شهرستان شاهرود برای سال تحصیلی جاری 2 هزار و 400 نفر در دوره اول متوسطه و 2 هزار و 800 نفر در دوره ابتدایی نام نویسی کرده اند .
31 هزار دانش آموز شاهرودی در50 پیش دبستانی، 176 مدرسه دولتی و 32 مدرسه غیردولتی تحصیل می کنند، 12 مدرسه هم 2نوبته فعال است.
7358/6167

انتهای پیام /*