فرمانداران باید تمام امکانات را برای اهداف توسعه فراهم کنند

1398/02/25 - 07:26:00 ب.ظ
فرمانداران باید تمام امکانات را برای اهداف توسعه فراهم کنند

به گزارش ایرنا، محمدابراهیم الهی تبار عصر چهارشنبه در آئین تکریم و معارفه فرماندار شهرستان صحنه با بیان اینکه شرایط امروز می طلبد که هر کسی در کار و حوزه خود مراقبت کند، افزود: آنچنان که مردم فداکارانه و ایثارگرانه در دوران دفاع مقدس از همه چیز خود گذشتند امروز هم مدیران باید دین خود را ادا کرده و ساعات کاری، سرکشی و تلاش خود را بیشتر کنند.
وی اظهار داشت: شهرستان صحنه با داشتن پیشینه تاریخی، ثروت طبیعی و زندگی مسالمت آمیز اهل حق و شیعیان در کنار هم توانسته جامعه پویایی را رقم بزند. این شهرستان همه ظرفیت ها را برای توسعه دارد.
معاون سیاسی و امنیتی استانداری کرمانشاه افزود: دشمنان با وجود اعمال محدودیت ها و فشارهای اقتصادی علیه ملت ایران بازهم دم از حقوق بشر و دلسوزی برای ملت ایران می زنند.هدف از جنگ روانی علیه کشورمان تنزل تاب آوری اجتماعی و ایجاد ناآرامی است.
وی تاکید کرد: آنچنان که در جنگ تحمیلی ایستادگی کردیم و وجبی از خاک کشور به یغما نرفت در جنگ اقتصادی نیز ایستادگی خواهیم کرد و پیروزی برای ما خواهد بود هرچند ممکن است این جنگ تلفاتی هم داشته باشد.
این مقام مسئول گفت: امروز وقت تکریم از خدمت 30 ساله فرماندار سابق صحنه است. فرزادی پور از فرمانداران باشناخت و با تجربه استان بود. فرماندار جدید نیز از فرزندان صحنه است که دارای تجربیات خوبی در دوران خدمت کسب کرده و به طور قطع می تواند دوران خوبی را برای شهرستان رقم بزند.
وی عنوان کرد: فرماندار مدیر امنیتی یا سیاسی و یا اقتصادی شهرستان نیست بلکه مدیریت توسعه را برعهده دارد و تمام امکانات و نیروها را تحقق اهداف توسعه شهرستان بسیج می کند.
معاون سیاسی و امنیتی استانداری کرمانشاه گفت:در مجموعه مدیریت استان وفاق مطلوبی ایجاد شده و مدیر ارشد استان مطالبه گری موثری را در مرکز دنبال می کند.ماحصل این وفاق مدیریتی و مطالبه گری موثر، کاهش آمار بیکاری، بهبود فضای کسب و کار، کاهش رتبه استان در نرخ تورم، ارتقای سه رتبه ای مشارکت اقتصادی، کاهش نرخ طلاق، افزایش ازدواج و افزایش اعتبارات در سال ۹۸ بوده است.
وی اضافه کرد: همچنین ساخت سه و نیم میلیون متر مربع ساختمان طی ۱۶ماه رکورد بی نظیری بوده که مدیریت استان به ثبت رسانده و مورد اشاره رییس جمهوری در حضور مقام معظم رهبری بود.
الهی تبار گفت: فرماندار جدید باید از این دستاوردها محافظت کند و صحنه را که در میانگین شاخص ها همواره مطلوب بوده را بهتر کند چرا که ظرفیت مادی و انسانی آن در شهرستان وجود دارد. در مسائل امنیتی و جرائم صحنه پایین تر از میانگین ها بوده که تلاش مجموعه شورای تامین را بازگو می کند.
معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استانداری کرمانشاه در پایان این مراسم علیرضا حیدری را به عنوان فرماندار جدید صحنه معرفی و از نورالدین فرزادی پور فرماندار سابق این شهرستان قدردانی کرد.
شهرستان صحنه با 77 هزار نفر جمعیت در 60 کیلومتری شرق کرمانشاه واقع شده است.
7447/8066

انتهای پیام /*