استکبار جهانی دین و ایمان مردم ایران را نشانه رفته است

1397/03/25 - 02:11:00 ب.ظ
استکبار جهانی دین و ایمان مردم ایران را نشانه رفته است

به گزارش ایرنا، حجت‌الاسلام عبدالله حاجی‌ صادقی روز جمعه پیش از خطبه‌های نماز عید فطر تبریز افزود: براساس بیانات رهبر معظم انقلاب اسلامی دشمن برای از بین بردن دین ما تلاش می‌کند و برای دستیابی به هدف خود از هجمه‌های زیادی مانند فضای مجازی استفاده می کند.
وی از اساتید دانشگاه ها، مسوولان و علما خواست به جوانان و ایمان آن ها توجه کنند و نگذارند تا دشمن با استفاده از ابزارهای مختلف در ایمان آنان تزلزل ایجاد کند و آن ها را به انحراف بکشاند.
نماینده ولی فقیه در سپاه پاسداران استقامت عملی را از شروط ایمان دانست و یادآوری کرد: دشمن علاوه بر ایمان مردم نظام اسلامی بدنبال از بین بردن روحیه انقلابی، آمادگی و ایستادگی آنان از اصول انقلاب است.
حجت الاسلام حاجی صادقی ادامه داد: طبق بیانات رهبر معظم انقلاب تا زمانی که مردم به این انقلاب وفادار هستند مشکلی برای آن به وجود نخواهد آمد.
وی با اشاره به توطئه دشمنان برای ایجاد انحراف های فکری در اصول مسلمانان با راه اندازی شیعه لندنی و داعش گفت: آنان می خواهند ذائقه مردم و مسلمانان را تغییر داده و از اصول و عقاید ناب محمدی جدا کنند.
نماینده ولی فقیه در سپاه پاسداران با تاکید به اینکه نباید از توطئه دشمن غفلت کرد، گفت: بصیرت دینی، افزایش معرفت دینی و خداباوری از راه‌ های مقابله با هجمه‌های فکری دشمنان است.
حاجی‌صادقی با تاکید بر اینکه با تکیه به استکبار و اروپا اقتصاد ما شکوفا نمی شود، افزود: اگر چشم مان به دست آمریکا و اروپا باشد دیگر نباید از خدا انتظار کمک داشت.
وی ولایتمداری را از اصول ماندن در مسیر خدا دانست و اظهار داشت: اگر می‌خواهیم فرزندانمان در عمل و اندیشه دچار لغزش نشوند و استقامت فکری و عملی داشته باشند باید تبعیت کامل از ولایت داشته باشند.
نماینده ولی فقیه در سپاه پاسداران با تاکید به اینکه ولایت‌فقیه، زمینی شدن حاکمیت خدا و احکام الهی روی زمین است، گفت: جهاد اکبر و جهاد کبیر از دیگر راه‌های صراط مستقیم است.
حجت الاسلام حاجی صادقی ادامه داد: کسانی می‌توانند در دفاع از انقلاب و نظام اسلامی که تولد اسلام ناب و زمینه ظهور امام زمان(عج) است پیروز باشند که به بندگی خداوند برسند.
وی با اشاره به راهپیمایی روز جهانی قدس و مناسبت‌های مهم انقلاب اسلامی مانند راهپیمایی‌های ۱۹ دی و ۲۲ بهمن گفت: مردم ما هرگز منفعل نشده و با حضور در مناسبت های مختلف انقلاب نشان دادند که در دفاع از انقلاب و نظام اسلامی محکم و استوار در برابر دشمن ایستادگی می‌کنند.
8023/3071

انتهای پیام /*