مراسم بزرگداشت رئیس فقید مجمع تشخیص مصلحت نظام در شهرضا برگزار شد

1395/10/22 - 06:12:00 ب.ظ
مراسم بزرگداشت رئیس فقید مجمع تشخیص مصلحت نظام در شهرضا برگزار شد

به گزارش ایرنا، امام جمعه شهرضا روز چهارشنبه در این مراسم که در بیت العباس شهرضا برگزار شد، گفت: این انقلاب با عظمت، یاران همراه و دلسوز و انسان های مخلص و وارسته می‌خواهد.
حجت الاسلام حاج شیخ سیف الله یعقوبی از شهید بهشتی، باهنر، مفتح، شهدای محراب، شهید مطهری و آیت الله هاشمی رفسنجانی بعنوان یاوران مخلص و وارسته انقلاب نام برد.
وی با اشاره به ویژگی‌های شخصیتی آیت الله هاشمی رفسنجانی گفت: آیت الله هاشمی یار بسیار صمیمی رهبر انقلاب و از افرادی بود و همواره معتمد و مجری منویات امام راحل محسوب می شود.
وی با اشاره به بخش‌هایی از پیام رهبر معظم انقلاب در باره ارتحال آیت الله هاشمی رفسنجانی گفت: سابقه همکاری و همدلی آیت الله هاشمی با رهبر معظم انقلاب به 59 سال پیش می‌رسد.
امام جمعه شهرضا افزود: این سابقه رفاقت و دوستی و وفاداری از سال 1336 آغاز شد و تا امروز ادامه داشت و وفاداری و رفاقت این‌گونه بسیار زیباست.
یعقوبی، درگذشت آیت الله هاشمی رفسنجانی را بسیار سخت و جانکاه توصیف کرد و افزود: زندان‌ها، شکنجه‌ها، تهمت ها و نارواها و سخنان نابخردانه برخی انسان های بی تجربه را ایشان تحمل می کرد.
وی تصریح کرد: آیت الله هاشمی رفسنجانی از ابتدا همراه و همپای امام در راه پیروزی انقلاب حرکت کرد تا این انقلاب به ثمر نشست.
امام جمعه شهرضا با اشاره به تشییع باشکوه پیکر آیت الله هاشمی رفسنجانی گفت:
مردم ما همواره در همه صحنه‌ها حضور داشته و از همه چیز خود برای خدا و انقلاب گذشته و دیروز هم در مراسم تشییع آیت الله هاشمی به صحنه آمدند.
وی با اشاره به پیام رهبر انقلاب در باره فوت آیت الله هاشمی رفسنجانی گفت: پیام رهبر انقلاب، همه جوسازی های دشمنان را نقش بر آب کرد.
حجت الاسلام یعقوبی افزود: امروز مردم و روحانیت در همه صحنه ها حاضرند و یار و یاور روحانیت هستند.
امام جمعه شهرضا همچنین با اشاره به برخی از مشکلات اقتصادی و اجتماعی گفت: مسئولان به مردم توجه کنند چون شرایط سخت اقتصادی، فشار زیادی را به مردم وارد کرده است.
امام جمعه شهرضا گفت: نباید ادارات خدمات‌رسان بخاطر برخی از بدهی ها، آب، برق و گاز شهروندان را قطع کنند.
حجت الاسلام یعقوبی با اشاره به مسدود کردن حساب ضامن های برخی افراد یا صدور حکم اجرایی در باره برخی از منازلی که در رهن بانک هاست، گفت:بانک‌ها باید در باره تسهیلات رعایت حال مردم را بکنند و با آبروی مردم بازی نکنند.
شهرضا در 80 کیلومتری جنوب اصفهان واقع است.
6027/7144
انتشار: شکراللهی

انتهای پیام /*