مقام سوری: آمریکا و همپیمانانش در سوریه شکست خواهند خورد

1397/02/26 - 11:31:00 ب.ظ
مقام سوری: آمریکا و همپیمانانش در سوریه شکست خواهند خورد

به گزارش خبرگزاری رسمی سوریه (سانا)، منذر چهارشنبه شب در دیدار با اعضای هیات اعزامی سوری به نیویورک تاکید کرد: سوریه در حال نوآوری آمادگی های خویش برای مقابله قاطعانه در برابر هرگونه تجاوز علیه حاکمیت ملی است.
وی خاطرنشان کرد: هیات های آمریکا، انگلیس و فرانسه به دروغ آفرینی در خصوص واقعیت اوضاع در سوریه به منظور خدشه دار نشان دادن چهره دولت دمشق عادت کرده اند.
قائم مقام نماینده دائم سوریه در سازمان ملل با اشاره به اقدامات تجاوزکارانه آمریکا در کشورش بیان داشت: آمریکا با ادعاهای دروغین به منظور کمک به گروه های تروریستی، آشکارا حاکمیت سوریه را مورد تجاوز قرار داده است.
منذر تاکید کرد: سوریه به مبارزه با تروریسم ادامه خواهد داد و خاک خود را از وجود تکفیری ها و نیروهای کشورهای تجاوزگر آزاد خواهد کرد.
بحران سوریه در 24 اسفندماه سال 1389 شروع شد؛ این بحران ابتدا صنفی بود، ولی با ظهور و بروز گروه های تروریستی - تکفیری که از سوی آمریکا، انگلیس، فرانسه، عربستان، قطر و ترکیه حمایت و تجهیز شدند، این بحران به قائله ای خونبار تبدیل شد که تاکنون نیز ادامه دارد؛ جنایات تروریست های تکفیری مورد حمایت جبهه غربی - عربی - صهیونیستی تاکنون موجب کشته شدن بیش از نیم میلیون سوری شده و آوارگی بیش از 12 میلیون نفر دیگر را به همراه داشته است.
خاورم ** 1487 **8005*1275

انتهای پیام /*