برای کسب پیروزی مقابل یک تیم آسیایی به میدان می رویم

1397/12/15 - 10:58:00 ق.ظ
برای کسب پیروزی مقابل یک تیم آسیایی به میدان می رویم

یحیی گلمحمدی روز چهارشنبه در نشست خبری پیش از بازی با تیم ذوب آهن اصفهان افزود: ذوب آهن یک تیم با شخصیت، فنی، با تشکیلات و ریشه دار است و باید مقابل این تیم زحمت بسیار بکشیم. امیدواریم اتفاقات بازی به نفع تیم ما رقم بخورد و از فرصت ها به خوبی استفاده کنیم.
وی اظهار داشت: با اینکه جزو تیمهای بالای جدول هستیم کسب سه امتیاز بازی فردا و حفظ جایگاه تیم اهمیت دارد و بازیکنان ما نشان داده اند ذهن و تفکر بزرگی دارند و با حمایت تماشاگران و اراده بازیکنان می توانیم در مقابل ذوب آهن پیروز شویم.
سرمربی تیم فوتبال پدیده شهر خودرو گفت: اشتباهات در سه ‌بازی مقابل تیمهای فولاد، نفت آبادان و پیکان به ضرر تیم پدیده بوده است.
وی افزود: کمک داوران باید در آفساید گیری بیشتر دقت کنند زیرا نقطه عطف کار کمک داور آفساید گیری است که قابلیت های او را نشان می دهد اما داوری ها در مجموع خوب و راضی کننده بوده است.
وی با اشاره به نبود زمین مناسب برای تمرین اظهار داشت: از آستان قدس رضوی تقاضا داریم در خصوص دریافت اجاره زمین ورزشگاه امام رضا (ع) همکاری بیشتری با تیم پدیده انجام دهد و مبلغ کمتری بگیرد.
سرمربی تیم فوتبال ذوب اهن اصفهان به این نشست خبری نرسید.
دیدار تیمهای فوتبال پدیده شهر خودرو و ذوب آهن اصفهان ساعت 17 فردا (پنجشنبه) در ورزشگاه امام رضا (ع) برگزار می شود.
تیم فوتبال پدیده شهر خودرو با 39 امتیاز در رتبه دوم و ذوب آهن با 15 امتیاز در رتبه چهاردهم جدول 16 تیمی لیگ برتر فوتبال قرار دارند.
7507 / 6053

انتهای پیام /*