عضو جهاد اسلامی: فلسطین و مقدساتش با پول معاوضه نمی شود

1398/02/31 - 04:28:00 ب.ظ
عضو جهاد اسلامی: فلسطین و مقدساتش با پول معاوضه نمی شود

به گزارش پایگاه خبری فلسطین الیوم، البطش گفت: با وجود رنج های محاصره و تحریم ها علیه ملت ما، فلسطین و مقدساتش با پول، پرکردن شکم ها و جیب ها معاوضه نمی شود.
این مقام جهاد اسلامی همچنین از ملت های مسلمان، مردم بحرین و کشورهای عربی خواست تا با نقشه هایی که برای ازبین بردن مساله فلسطین و یهودی سازی مسجدالاقصی انجام گرفته ، مقابله کنند.
عضو دفتر سیاسی جهاد اسلامی اضافه کرد: برگزاری این کنفرانس آمریکایی – صهیونیستی در بحرین با هدف گشودن راهی در برابر "معامله قرن" آمریکا برای از بین بردن مساله فلسطین است.
البطش همچنین گفت: اقدام بحرین برای عادی سازی روابط با رژیم صهیونیستی اعتراف به تصمیمات دونالد ترامپ رئیس جمهوری آمریکا و تیم کاخ سفید به شمار می آید.
وی تاکید کرد که مردم فلسطین در مقابل تلاش ها برای عادی سازی روابط با رژیم صهیونیستی، این توطئه و تقسیم بندی کشورهای عربی و اسلامی براساس تفاوت های مذهبی و نژادی برای تدوام درگیری در منطقه می ایستند.
آمریکا دیروز (دوشنبه) اعلام کرد که در روزهای 25 و 26 ژوئن (4و 5 تیر) نشست اقتصادی بین المللی در بحرین برای جذب سرمایه‌گذاری در اراضی فلسطین به عنوان بخش اول معامله قرن برگزار خواهد شد.
گفته می شود در این کنفرانس نمایندگان دولت‌ها، جامعه مدنی و سرمایه‌گذاران برای آغاز اجرای بخش اقتصادی معامله قرن شرکت خواهند کرد.
جرد کوشنر داماد و مشاور رئیس جمهوری آمریکا پیش تر اعلام کرده بود که معامله قرن بعد از ماه رمضان اعلام خواهد شد.
شبکه 13 تلویزیون رژیم صهیونیستی به نقل از یک مسؤول برجسته این رژیم گزارش داد که دولت آمریکا رسما از اسرائیل برای شرکت در کنفرانس اقتصادی درباره معامله قرن دعوت کرده است.
شبک**9365**1392

انتهای پیام /*