فرنقی زاد: نشست تخصصی اقتصاد دیجیتال با حضور وزیر ارتباطات در تله کام برگزار می شود

1396/07/20 - 10:43:00 ق.ظ
فرنقی زاد: نشست تخصصی اقتصاد دیجیتال با حضور وزیر ارتباطات در تله کام برگزار می شود

به گزارش روز پنج شنبه ایرنا از وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات محمد رضا فرنقی زاد افزود:‌ امسال همزمان با برگزاری نمایشگاه تله کام2017 برای نخستین بار و با پیشنهاد محمد جواد آذری جهرمی نشست های تخصصی در بخش ارتباطات و فناوری اطلاعات، برگزار می شود.
وی گفت:‌ نشست تخصصی، اقتصاد دیجیتالی، با حضور محمد جواد آذری جهرمی 24 مهرماه در سالن خلیج فارس برگزار می شود.
فرنقی زاد: الزام های 2.5 برابر شدن بازار ارتباطات و فناوری اطلاعات بر اساس برنامه ششم توسعه را به عنوان نشست دوم این نمایشگاه معرفی کرد و گفت: این نشست تخصصی 25 مهرماه در دومین روز از نمایشگاه تله کام با حضور برات قنبری معاون برنامه ریزی و نظارت راهبردی وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات، برگزار می شود.
به گفته وی، تبیین پیوست فناوری با حضور امیرحسین دوائی معاون فناوری و نوآوری وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات در آخرین روز نمایشگاه تله کام در 26 مهرماه برگزار می شود.
رئیس مرکز روابط عمومی و اطلاع رسانی وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات ادامه داد: یکی از مهمترین بخش های هر نمایشگاهی، برگزاری نشستهای تخصصی است تا متخصصان و اندیشمندان آن بخش، ضمن بازدید از دستاوردها و توانمندی ها، به تبادل نظر در خصوص مهمترین تحول های تخصصی بخش بپردازند و نشست های تخصصی تله کام 2017، در نمایشگاه بین المللی تهران ، سالن خلیج فارس سالن کنفراس1، برگزارمی شود.
به گزارش ایرنا، هجدهمین نمایشگاه بین المللی صنایع مخابرات و اطلاع رسانی - ایران تله کام 2017 از تاریخ 24 لغایت 27 مهر ماه 1396 در محل دائمی نمایشگاههای بین المللی تهران برگزار می شود.
گفتنی است این نشست ها پیش از این بدون حضور وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات تشکیل می شده است .
رای آگاهی از آخرین اخبار اقتصادی ایران و جهان با کانال اقتصادی ایرنا در تلگرام همراه شوید:
IRNAeco@
اقتصام**2078** 6075* تنظیم کننده: محمد مهدی بهرامی **انتشار: زهرا هجینی نژاد

انتهای پیام /*