برتری یک نیمه ای پرسپولیس برابر السد

1398/02/30 - 05:22:00 ب.ظ
برتری یک نیمه ای پرسپولیس برابر السد

تیم فوتبال پرسپولیس در حالی امروز از ساعت 21 در ورزشگاه آزادی در هفته ششم لیگ قهرمانان آسیا میزبان السد قطر بود که پیش از این پرسپولیس شانس خود را برای صعود به دور بعدی رقابت ها از دست داده بود. شاگردان برانکو موفق شدند با یک گل در نیمه نخست برابر حریفش به برتری برسد.
این در حالی بود که سید جلال حسینی پیش از آغاز بازی به خاطر مصدومیت از ترکیب سرخپوشان خارج شد.
این دیدار از جهتی حائز اهمیت بود که دیدار خداحافظی ژاوی هرناندز اسطوره باشگاه بارسلونا و کاپیتان السد از دنیای بازیگری محسوب می شود.
پرسپولیس با ترکیب علیرضا بیرانوند، شجاع خلیل زاده، محسن ربیع خواه، مهدی شیری، شایان مصلح، کمال کامیابی نیا، احمد نوراللهی، مهدی ترابی، سروش رفیعی، امید عالیشاه و علی علیپور به میدان رفت و السد هم با ترکیب سعد الشیب،طارق سلمان، پدرو میگوئل، بوعلام خوخی، عبدالکریم حسن، سالم الهاجری، جانگ وو یونگ، ژاوی هرناندز، حسن الهیدوس، اکرم عفیف، بغداد بونجاح هم یازده بازیکن السد بودند.
در دقیقه 7 بغداد بونجاح مهاجم زهردار السد در موقعیت گلزنی قرار گرفت که علیرضا بیرانوند ضربه چیپ او را به زیبایی مهار کرد.
در دقیقه 16 شوت زیبای مهدی ترابی از فاصله دور با گل اول پرسپولیس همراه شد تا تیم برانکو از حریف پیش بیوفتد.
در دقیقه 30 بازی شوت محکم ربیع خواه را مدافعان السد از روی خط دروازه تیمشان برگشت دادند تا پرسپولیس از رسیدن به گل دوم باز بماند.
در دقیقه 46 بغداد بونجاح بار دیگر در موقعیت گلزنی خوب قرار گرفت و حتی بیرانوند را هم دربیل زد اما او نتوانست ضربه نهایی را به سمت دروازه پرسپولیس بزند.
ورزشی**9463**9118**

انتهای پیام /*