نیمکت نشینی، دلیل خط خوردن حسینی از تیم ملی بود

1397/10/12 - 02:00:00 ب.ظ
نیمکت نشینی، دلیل خط خوردن حسینی از تیم ملی بود

«محمد علی یحیوی» روز چهارشنبه در گفت وگو با خبرنگار ورزشی ایرنا درباره خط خوردن سیدحسین حسینی از تیم ملی فوتبال گفت: حسینی دروازه بان جوان و شایسته ای است که توانایی های زیادی دارد. او هر وقت درون دروازه استقلال قرار گرفته عملکرد خوبی از خود بر جای گذاشته اما باید توجه داشته باشیم خط خوردن او از تیم ملی به نیمکت نشینی اش در استقلال بر می گردد.
وی افزود: اگر حضور او در دروازه استقلال ادامه دار بود، کی روش بر روی نامش قلم قرمز نمی کشید و تصمیات شفر باعث شد تا این دروازه بان جام ملت های آسیا را از دست بدهد.
مربی اسبق استقلال اظهار داشت: سیدمهدی رحمتی گلر با تجربه و خوبی است و برای تمام زحماتی که در استقلال کشیده است احترام ویژه ای قائل هستیم اما سن او بالاست و شفر که از ماجرای اختلاف وی و کارلوس کی روش باخبر بود باید از حسینی در ترکیب ثابت استقلال بیشتر استفاده می کرد تا سهمیه آبی پوشان در تیم ملی بیشتر شود.
یحیوی در پایان برای تیم ملی در جام ملت های آسیا آرزوی موفقیت کرد و گفت: امیدوارم تیم تحت هدایت کی روش که مربی بزرگ و جهانی است در جام ملت های آسیا موفق بوده و به انتظارات 43 ساله ایران برای کسب عنوان قهرمانی در بزرگ ترین و مهم ترین تورنمنت ملی قاره آسیا پایان داده و با دست پر به ایران بازگردد.
ورزشی**م.ت**9129

انتهای پیام /*