فروش بی سابقه بلیت دیدارهای فصل آینده شیاطین سرخ

1398/03/01 - 12:39:00 ب.ظ
فروش بی سابقه بلیت دیدارهای فصل آینده شیاطین سرخ

روزنامه دیلی میل روز چهارشنبه نوشت: پس از اخراج «خوزه مورینیو» از نیمکت یونایتد و روی کار آمدن «اوله گانر سولسشر»، قرمزهای اولدترافورد فصل را با 32 امتیاز اختلاف نسبت به تیم همشهری و قهرمان یعنی منچسترسیتی در رتبه ششم جدول به پایان رساندند.
علاوه بر این سرخ ها تحت هدایت سولسشر، سهمیه لیگ قهرمانان را از دست دادند. سرمربی نروژی که باید بازسازی قابل توجهی را در تیم تحت اختیارش صورت داده و در همین راستا در مصاحبه ای هشدار داد که رسیدن به قهرمانی لیگ برتر در فصل آینده «معجزه آسا» خواهد بود.
با این وجود، هواداران باشگاه همچنان به حمایت از تیم محبوبشان ادامه داده و بر اساس اعلام باشگاه یونایتد، تمام 52 هزار بلیت دیدارهای این تیم برای فصل 2019 – 2020 در بازه زمانی که بی سابقه در تاریخ باشگاه به فروش رفته است.
در سوی مقابل، غول های لیگ برتر جزیره نیز همچنان به نظارت بر وضعیت رفاهی هوادرانش در اولدترافورد ادامه می دهد. آنها به تازگی یک لایه پشه بند مانندی را برای حفاظت از هواداران معلول خود در برابر پرتاب اشیاء در جایگاه اختصاصی آنان تعبیه کرده است.
با این حال، در تازه ترین نبرد خانگی آنان مقابل وستهم، انواع و اقسام اشیاء از جمله فندک، لیوان های پلاستکی و سوسیس های بزرگ به سمت این جایگاه پرتاب شد.
اولدترافورد در تابستان سال جاری با هزینه ای 3 میلیون پوندی نو و نوار خواهد شد و مقامات باشگاه قصد دارند تا طی 5 سال آینده تمامی 75 هزار صندلی ورزشگاه را تعویض کنند.
ورزشی**3991**3783**

انتهای پیام /*