روزانه 40 تا 50 نفر بر اثر تصادفات رانندگی فوت می کنند

1397/10/29 - 11:59:00 ق.ظ
روزانه 40 تا 50 نفر بر اثر تصادفات رانندگی فوت می کنند

به گزارش روز شنبه ایرنا از پلیس راهور، سردار محمدحسین حمیدی افزود: اقدامات پلیس برای کاهش تلفات رانندگی به حد نهایی رسیده است و با وضعیت فعلی اعتبارات و سفرها نمی‌توان بیش از این تصادفات رانندگی را کاهش داد.
وی اضافه کرد: اصلاح قوانین و افزایش بازدارندگی آنها، کاهش مصرف سوخت، استفاده از سامانه های جدید و اصلاح وضعیت راه و افزایش ایمنی خودروها از جمله ضروریات برای تداوم کاهش کشته های تصادفات رانندگی است که مسئولان باید در این خصوص فکری اساسی کنند.

* جزئیات حریق اتوبوس برون شهری در آزادراه تهران - کرج
به گزارش پلیس راهور، سرهنگ رازقی رئیس مرکز فرماندهی و کنترل ترافیک پلیس راهور تهران بزرگ از حریق یک دستگاه اتوبوس برون شهری در غرب به شرق آزادراه تهران - کرج خبر داد.
وی افزود: ساعاتی پیش یک دستگاه اتوبوس برون شهری در مسیر غرب به شرق آزادراه تهران - کرج محدوده اکباتان به دلیل نقص فنی از ناحیه موتور دچار حریق شد. طبق گزارش های رسیده اولیه اتوبوس مسافر نداشته و تنها راننده و سرنشین در صحنه حریق حاضر بوده اند.
رئیس مرکز فرماندهی و کنترل ترافیک پلیس راهور تهران بزرگ گفت: هم اکنون عوامل پلیس راهور و آتش نشانی در محل مستقر هستند و حریق اتوبوس مهار شده است.
وی خاطرنشان کرد: این حادثه کشته و مجروحی نداشته ولی اتوبوس به طور کامل سوخته است. از سوی دیگر ترافیک در این محدوده سنگین است که عوامل راهور در حال روان سازی بار ترافیکی هستند.
اجتمام**9105*1834

انتهای پیام /*