آمریکا در پیمان شکنی در برجام تنها مانده است

1397/02/20 - 10:23:00 ق.ظ
آمریکا در پیمان شکنی در برجام تنها مانده است

به گزارش خبرنگار اجتماعی ایرنا، مرتضی الویری روز پنجشنبه در پنجمین اجلاس شورای عالی استان ها که در محل مجلس قدیم برگزار شد، افزود: اتفاقی که در پیمان شکنی های آمریکا پیش آمد بیانگر این است که باید به نیروهای خود تکیه کنیم و به شکر خدا انسجام در کشور بین همه نیروها و مسئولان وجود دارد و همچنین جامعه جهانی نیز از ما حمایت خواهند کرد.
الویری تاکید کرد: جامعه جهانی از توافق برجام حمایت خواهند کرد و به امید خدا دستاوردهای خوبی در آینده در این خصوص خواهیم داشت.
رئیس شورای عالی استان ها در بخش دیگری از سخنانش از رویه ای نامیمون که توسط دیوان عدالت اداری در زمینه ابطال کردن دو مصوبه شورای شهر تهران بوده است ابراز تاسف کرد و گفت: این موضوع را می‌توان از دو جهت و جایگاه مورد بررسی قرار داد، یکی از نظر تصمیمات و دیگری از نظر جایگاه قانونی است.
وی ادامه داد: در شهر تهران این مصوبه 7 هزار میلیارد تومان درآمد شهرداری تهران را کاهش خواهد داد و به همین ترتیب هم می‌توان گفت حدود 35 درصد از درآمد شهرداری های دیگری نیز کاهش خواهد یافت .
وی با بیان اینکه در حال حاضر شهرداری ها با مشکل مالی مواجه هستند، تصریح کرد: با وجود این ابطال از سوی دیوان عدالت اداری وضعیت شهرداری ها بحرانی خواهد شد.
ادامه دارد...
اجتمام *2182*2017

انتهای پیام /*