انجمن سینما جوان کرمانشاه کارگاه فیلمسازی تجربی برگزار کرد

1398/03/01 - 09:41:00 ق.ظ
انجمن سینما جوان کرمانشاه کارگاه فیلمسازی تجربی برگزار کرد

کامران رضایی روز چهارشنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا با بیان اینکه این کارگاه آموزشی از یک ماه گذشته آغاز شده است، گفت: این کارگاه در قالب 20 جلسه با حضور 18 تن از خانم ها و آقایان علاقه مند به فیلمسازی برگزار شد.
وی با بیان اینکه تدریس این دوره آموزشی را «آبتین مظفری» از فیلمسازان کرمانشاهی برعهده داشت، افزود: این فیلمساز برجسته حوزه سینمای تجربی کشور در این کارگاه آموزشی تجربیات خود در زمینه فیلمسازی را به شرکت کنندگان انتقال داد و آنها را با نرم افزارهای تدوین آشنا نمود.
مدرس این کارگاه علاوه بر مباحث فوق، شیوه‌های نوین فیلم‌سازی را نیز به علاقه‌مندان آموزش خواهد داد.
به گفته او، برای شرکت کنندگان در این کارگاه از سوی انجمن سینما جوان گواهینامه شرکت در دوره صادر می شود.
رئیس انجمن سینمای جوان استان کرمانشاه در ادامه با بیان اینکه این اولین کارگاه آموزشی انجمن در سال 98 است، گفت: تلاش می کنیم با فیلمسازان برجسته کشور و فعالان حوزه های مختلف سینما و عکاسی رایزنی کنیم و از آنان برای برگزاری کارگاه و دوره های آموزشی در کرمانشاه دعوت نماییم.
رضایی اظهار داشت: انجمن سینما جوان کرمانشاه سالانه در قالب کارگاه ها و دوره های آموزشی مختلف حدود 200 نفر را آموزش می دهد.
وی اظهار داشت: اکنون حدود 100 نفر به صورت مستمر و حرفه ای با انجمن سینمای جوان کرمانشاه فعالیت دارند.
انجمن سینما جوان کرمانشاه از سال 64 فعالیت خود را آغاز کرده است و اکنون در حوزه عکاسی 40 نفر، فیلم نامه نویسی 20 نفر و فیلم سازی نیز 40 نفر عضو فعال دارد.
3033/8066

انتهای پیام /*