تیم فولادخوزستان با یک بازیکن محروم به مصاف سپیدرود می رود

1397/08/15 - 08:51:00 ق.ظ
تیم فولادخوزستان با یک بازیکن محروم به مصاف سپیدرود می رود

محمد رضایی روز سه شنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا بیان کرد: فرزاد جعفری مدافع راست تیم که در جریان بازی مقابل نفت آبادان با دریافت کارت قرمز از زمین اخراج شد در بازی این هفته برابر سپیدرود نمی تواند برای تیم فولاد به میدان برود.
وی با بیان اینکه پیش از این صابر حردانی از ناحیه همسترینگ پا مصدوم بود گفت: این بازیکن پس از پشت سر گذاشتن دوران مصدومیت خود، برای بازی این هفته مقابل سپیدرود مشکلی نخواهد داشت.
مدیر رسانه تیم فولاد خوزستان در خصوص وضعیت جسمانی وینیسو سوارز تارتا هافبک برزیلی تیم فولاد افزود: تارتا در بازی مقابل استقلال خوزستان در هفته دهم از ناحیه مچ پا مصدوم شد و بازی برابر نفت آبادان را از دست داد اما با تلاش پزشک تیم این بازیکن برزیلی برای بازی با سپیدرود به مرز آمادگی رسیده است.
وی در خصوص وضعیت ایوب والی و میثم دورقی 2 بازیکن دیگر فولاد گفت: مصدومیت این 2 بازیکن به طور کامل برطرف شده و اکنون در کنار سایر اعضای تیم مشغول تمرین هستند. خوشبختانه در این هفته هیچ بازیکن مصدومی نداریم و با تمام قوا به مصاف تیم سپیدرود خواهیم رفت.
به گزارش ایرنا تیم فولاد خوزستان با گذشت 11 هفته از رقابت های لیگ برتر فوتبال با کسب 11 امتیاز در مکان دوازدهم جدول رده بندی قرار دارد.این تیم در هفته دوازدهم از ساعت 15:30 روز شنبه 19 آبان در اهواز به مصاف تیم سپیدرود رشت می رود.
9879/ 6037

انتهای پیام /*