وزیر تولیدات دفاعی پاکستان به تهران سفر می کند

1396/10/24 - 10:24:00 ق.ظ
وزیر تولیدات دفاعی پاکستان به تهران سفر می کند

به گزارش روز یکشنبه ایرنا به نقل از سفارت جمهوری اسلامی ایران در پاکستان، "رانا تنویر حسین' وزیر تولیدات دفاعی پاکستان روز دوشنبه 25 دی ماه - فردا - از اسلام آباد به تهران سفر می کند.
بنا بر این گزارش، برنامه های این سفر که به دعوت امیر سرتیپ "امیر حاتمی" وزیر دفاع و پشتیبانی نیروهای مسلح ایران انجام می شود، روزهای سه شنبه و چهارشنبه 26 و 27 دی ماه آغاز خواهد شد.
دیدار و گفت و گو با وزیر دفاع و پشتیبانی نیروهای مسلح کشورمان، دیدار از توانمندی های دفاعی ایران و دیدار و گفت و گو با دیگر مقامات عالی رتبه ایران در راستای گسترش همکاری های دوجانبه از برنامه های پیش بینی شده سفر وزیر تولیدات دفاعی پاکستان به تهران است.
وزیر تولیدات دفاعی پاکستان آذرماه سال جاری در دیدار با "مهدی هنردوست" سفیر کشورمان در پاکستان گفت که کشورش در توسعه و گسترش همه جانبه روابط با ایران عزم راسخ دارد و معتقد است که باید موانع گسترش روابط برداشته شود.
رانا تنویر حسین' در آن دیدار گفت که کشورش به گسترش همه جانبه روابط برادرانه با ایران اهمیت فراوانی قائل است و این کشور را دوست نزدیک خود می داند.
وی در این دیدار از جمهوری اسلامی ایران برای شرکت در نمایشگاه دفاعی پاکستان که سال آینده میلادی در این کشور برگزار می شود، دعوت رسمی کرد.
'رانا تنویر حسین' همچنین با قدردانی از ایران در خصوص کمک های این کشور در مقاطع زمانی مختلف به پاکستان، افزود: ایران و پاکستان از روابط همسایگی خوبی برخوردارند و ظرفیت گسترش تعاملات چندجانبه دوجانبه در دو کشور فراهم است.
وزیر تولیدات دفاعی پاکستان همچنین با تشریح روابط صمیمانه دو کشور در تاریخ روابط دو جانبه، اضافه کرد: درهای این کشور برای هر نوع حمایت از ایران، گشوده است.
آساق**6125*1144*سیدبهادر حسینی * انتشار دهنده: علیرضا جباری

انتهای پیام /*