برتری تیم فوتبال صومعه سرا برابر تیم دخانیات گیلان

1396/08/23 - 03:08:00 ب.ظ
برتری تیم فوتبال صومعه سرا برابر تیم دخانیات گیلان

به گزارش خبرنگار ایرنا ، تیم فوتبال میرزاکوچک صومعه سرا عصر دوشنبه در این دیدار از هفته سیزدهم این رقابتها با نتیجه 2 بر صفر برابر تیم دخانیات گیلان به برتری دست یافت.
در این مسابقه به میزبانی تیم میرزاکوچک در صومعه سرا ، این تیم از فرصت میزبانی خود سود برده و در نهایت به یک پیروزی خانگی دست یافت.
در نقطه مقابل تیم دخانیات گیلان که در بازی قبلی نیز مغلوب تیم کادوس ماسال شده بود در این بازی نیز نتوانست نتیجه لازم را کسب و در نهایت متحمل یک شکست دیگر شد.
همچنین در دیگر بازی های برگزار شده از هفته سیزدهم این رقابتها ، بازی تیمهای فوتبال ملوان جوان رشت و شهرداری کلاچای با نتیجه مساوی بدون گل خاتمه یافت ، تیم فریفته صومعه سرا با نتیجه 2 بر صفر مقابل مهتاب بافت شفت به برتری رسید و تیم شهرداری رضوانشهر با نتیجه یک بر صفر شهرداری کوچصفهان را شکست داد.
در سایر بازی های برگزار شده نیز ، تیم فوتبال شاهین بندرانزلی با نتیجه 2 بر صفر چای ناطق لاهیجان را مغلوب کرد ، تیم فوتبال شهرداری آستارا با نتیجه پرگل 6 بر چهار ملوان ب انزلی را شکست داد و دیدار تیمهای کادوس ماسال و استقلال رشت با نتیجه مساوی یک بر یک خاتمه یافت.
در جدول رده بندی این رقابتها و تا پایان هفته سیزدهم ، تیم شهرداری آستارا با کسب 30 امتیاز همچنان صدرنشین است ، تیم چای ناطق لاهیجان با کسب 24 امتیاز دوم است ، تیمهای شاهین انزلی و شهرداری کلاچای نیز با کسب 23 امتیاز در رتبه های سوم و چهارم قرار دارند.
در رقابتهای فوتبال لیگ برتز بزرگسالان استان گیلان جام گیل ، 12 تیم به صورت دوره ای و رفت و برگشت در گروه با هم به رقابت می پردازند.
خبرنگار: حسین مجرد **انتشار دهنده: بابایی
7285 /6030

انتهای پیام /*