پاشازاده: مدیریت استقلال باید پاسخگوی ناکامی ها باشد

1398/02/31 - 03:42:00 ب.ظ
پاشازاده: مدیریت استقلال باید پاسخگوی ناکامی ها باشد

«مهدی پاشازاده» روز سه شنبه در گفت و گو با خبرنگار ورزشی ایرنا اظهار داشت: استقلال فصل خوبی را پشت سر نگذاشت و نتوانست در سه جامی که پیش روی خود داشت، به موفقیت برسد و می توان گفت با ناکامی کامل کار خود را به پایان رساند.
وی افزود: اینکه چرا آبی پوشان نتوانستند امسال به موفقیت برسند عوامل مختلفی از جمله عدم ثبات مدیریت در باشگاه در سال های اخیر و به کار گیری برخی از بازیکنان درجه چندم خارجی دارد.
پیشکسوت باشگاه استقلال خاطرنشان کرد: مدیریت باشگاه استقلال در این شرایط باید درباره ناکامی های استقلال پاسخگو باشد. به هر حال مجموعه باشگاه با مدیریت آنها اداره شد و این نفرات بهتر از هر کس دیگری می توانند در این زمینه سخن بگویند. وقتی مسئولیت تیمی بزرگ همچون استقلال که هواداران میلیونی دارد، برعهده شماست باید در سالی که نتایج استقلال دلخوری هوادارانش را فراهم کرده است، درباره این موضوع سخن بگویید.
پاشازاده تصریح کرد: اینکه باشگاه استقلال وینفرد شفر را کنار گذاشت، تصمیم مدیران این تیم بود اما رفتاری که با این مربی آلمانی صورت گرفت، خوشایند نبود و آبروی فوتبال ایران و استقلال را برد.
مدافع اسبق تیم ملی تصریح کرد: شفر اولین مربی برکنار شده نیست و قطعا آخرین آن نیز نخواهد بود اما وقتی باشگاه بر مدیریت اصولی استوار باشد، در هنگام قطع همکاری مربی را صدا می زنند و خیلی راحت به او می گویند در مقطع فعلی ادامه همکاری میسر نیست و بهتر است جدا شویم. راه ندادن سرمربی به محل تمرین بدترین اتفاق بود.
وی ادامه داد: استقلال در این مقطع حساس باید با برنامه سرمربی آینده خود را از بین مربیان شایسته ایرانی یا خارجی انتخاب کند. مشکل استقلال این است که باید یک آدم قوی را کنار سرمربی بگذارد تا به بازیکنان بگوید اینجا استقلال است و پیراهن این تیم حرمت دارد. این فرد باید کسی باشد که سابقه خوبی داشته و به نوعی بازیکنان از او حساب ببرند.
بازیکن اسبق استقلال در پایان گفت: فرهاد مجیدی برای استقلال زحمت کشیده است و برای او احترام زیادی قائل هستم اما فاقد تجربه مربی گری است و باید پله پله کارش را در این حرفه شروع کند.
ورزشی**م.ت**9129

انتهای پیام /*