نمایندگان و مدیران سابق قزوین در فضای مجازی تخریب نشوند

1398/02/26 - 08:22:00 ق.ظ
نمایندگان و مدیران سابق قزوین در فضای مجازی تخریب نشوند

به گزارش ایرنا سیده حمیده زرآبادی روز پنجشنبه در شورای اداری استان که با دستور کار معارفه معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار و فرماندار قزوین برگزار شد، با بیان اینکه رسانه ها باید ظرفیت های این مدیران و نمایندگان سابق استان را به خوبی منعکس کنند، افزود: طبق عرف اعتبارات استانی و ملی برای یک استان وجود دارد و اگر یک نماینده سابق استان به نام علیخانی از اعتبارات ملی برای استان کار انجام می دهد و هنوز برای استان دغدغه دارد نباید تخریب شود.
وی با بیان اینکه هیچ یک از عزیزان و مدیران دغدغه مند استان نباید در رسانه ها و فضای مجازی تخریب شوند، افزود: انتقاد با تخریب متفاوت بوده، چون لحن انتقاد دوستانه و لحن تخریب توهین است و امروز نه تنها بر نماینده مجلس شورای اسلامی بلکه بر سپاه و ائمه جمعه نیز کسی حق توهین ندارد چون موجب ناامیدی می شود و در هر مسئولیتی که داریم نباید اجازه دهیم این اتفاف بیفتد.
این نماینده با اشاره به انتصابات در استان افزود: موضوعی که همیشه مورد پیگیری من بوده و برای من اولویت داشته، استفاده از مدیران بومی بوده است.
زرآبادی با بیان اینکه استان قزوین تنها به شهر قزوین محدود نمی شود، افزود:الموت، طارم، بویین زهرا، تاکستان، البرز و ترک ها، کردها، لرها ،شمالی ها و همدانی ها که بیش از 50 سال در استان زندگی می کنند همه قزوینی هستند و وقتی مطرح می کنیم که باید از ظرفیت نیروهای بومی استفاده شود منظور همه این عزیزان قزوینی هستند که دلشان برای قزوین می تپد.
وی با اشاره به دلیل تاکید بر استفاده از ظرفیت مدیران بومی، افزود: مدیر بومی حتی اگر مدیر نباشد دلسوز استان است چون به این استان تعلق دارد.
نماینده مردم قزوین، البرز و آبیک در مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه رسیدگی به وضعیت معیشتی مردم تنها بر عهده یک دستگاه خاص نیست، افزود: هم اینک 9 واحد تولیدی بحرانی در استان داریم که همه باید برای حل مشکلات آنها تلاش کنند و تا مشکل حل نشده نباید خواب به چشم های آنها بیاید.
زرآبادی اضافه کرد: واحدهای مشکل دار نیز به همین ترتیب در استان وجود دارند و مدیران دستگاه های اجرایی استان موظف هستند مصوبات و دستورهای استاندار قزوین را با سرعت برای حل این مشکلات اجرا کنند.
وی گفت:امروزه متاسفانه بسیاری از مدیران منتظر هستند که مدیریت ارشد استان تغییر کند تا مسئولیت های خود را انجام ندهند و خوشحال هستیم که استاندار قزوین توانمند هستند.
نماینده مردم قزوین، البرز و آبیک در مجلس شورای اسلامی افزود: امروزه وظیفه کارگران مناسب نیست و این وظیفه همه استان است که به مشکلات آنها رسیدگی کنند.
زرآبادی ضمن تشکر از زحمات سید علی موسوی فرماندار سابق شهرستان قزوین و علیرضا آشناگر معاون سابق سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار قزوین افزود:برای معاون جدید سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار قزوین که تعاملات و تجربه خوبی در این زمینه دارند آرزوی توفیق داریم و امیدواریم در این جایگاه موفقیت روز افزون داشته باشند.
وی افزود: مطرح کردن اینکه مدیری بومی است یا جناح خاصی دارد، در شان استان نیست و امروز تمام مدیران باید پشت این دو مدیر جدید باشند و کمک کنند تا اتفاقات مثبتی را در استان شاهد باشیم.
این نماینده در پایان سخنان خود از مدیر کل امور مالیاتی استان برای استفاده از ظرفیت 30 درصدی بانوان در پست های مدیریتی، مدیر کل تامین اجتماعی استان برای تحقق این موضوع و همچنین پاسخگویی به مکاتبات و پیگیری ها، مدیر کل بهزیستی برای حضور در بین مردم و پیگیری آسیب های اجتماعی و مشکلات طبقات پایین جامعه و فرماندار بویین زهرا برای استفاده از ظرفیت جوانان تشکر کرد.
6101

انتهای پیام /*