شور و شوق در دیدار مغرب و ایران با 15 هزار هوادار هر کشور

1397/03/25 - 02:12:00 ب.ظ
شور و شوق در دیدار مغرب و ایران با 15 هزار هوادار هر کشور

به گزارش ایرنا، آ.س ادامه داد: چهار هزار و 523 کیلومتر از رباط پایتخت مغرب و چهار هزار و 81 کیلومتر از تهران پایتخت ایران با سن پترزبورگ فاصله است اما این فاصله ها ، مهم نیستند .
روزنامه اسپانیایی در این رابطه با اشاره به "بن عطیه" کاپیتان تیم ملی‌ مغرب که گفته بود "تعداد هوادارانی که برای حمایت از ما آمده ا‌ند ، باورنکردنی است . اینطوری همه چیز راحت تر خواهد بود " ، ادامه داد : مغرب 20 سال است که به جام جهانی‌ نیامده و این دلیل بسیار خوبی‌ است که طرفداران آنها را تنها نگذارند .
نشریه افزود : در مورد مغرب حتی یک پیشنهاد پرواز شخصی‌ برای تماشای تیم وجود دارد . شرکت "رویال ایر موروکو" ، یک بسته 448 یورویی بلیت رفت و برگشت به روسیه دارد . آنهایی که این بسته را خریداری می‌ کنند ، می‌ توانند هر کدام از سه شهر سن پترزبورگ ، مسکو و لنینگراد که تیم ملی‌ مغرب در آنها دیدار دارد را انتخاب کنند .
آ.س تصریح کرد : این روزنامه توانسته ببیند که چگونه هواداران دو تیم از روز پنجشنبه خیابان های سن پترزبورگ را پر کرده ا‌ند . محوطه هواداران در این شهر ، پر از کسانی‌ بود که در حال تماشای دیدار روسیه با عربستان بودند.
روزنامه نوشت : امروز سن پترزبورگ قرمز و سبز رنگ می‌ شود تا که شاهد دیدار دو رقبای دیگر اسپانیا در گروه "بی‌" باشد .
اروپام *5*491**1651

انتهای پیام /*