کافه کتاب دانشگاه علامه طباطبایی افتتاح شد

1398/03/01 - 06:39:00 ق.ظ
کافه کتاب دانشگاه علامه طباطبایی افتتاح شد

به گزارش روز چهارشنبه دانشگاه علامه طباطبایی، این اقدام در تشویق دانشجویان به کتابخوانی بیشتر و گسترش فرهنگ مطالعه و همچنین تشکیل دورهمی های دانشجویی در راستای معرفی کتاب های مفید بین دانشجویان اندیشیده شده است.
در این نشست که با استقبال دانشجویان همراه بود آنها به معرفی آخرین کتابی که خوانده بودند، پرداختند و گفت و گوهای صمیمی بین دانشجویان و استادان حاضر در جلسه در مورد کتاب ها، نقد آنها و بیوگرافی نویسنده هایشان رد و بدل شد.
سرپرست خوابگاه معینیان درباره ایده این کافه کتاب گفت: در روزهای آغازین سال و عید نوروز از دانشجویان خواستیم تا کتاب هایی که مطالعه کرده اند را در گروه معرفی کنند. بعد از مدتی استقبال دانشجویان از این کار زیاد شد و تصمیم بر این شد که کافه ای با عنوان «کافه کتاب» در این خانۀ دانشجویی شکل بگیرد.
فریبا شریفی افزود: فرآیند تشویق به کتابخوانی و مطالعه در حدی گسترش پیدا کرد که همکاران مجموعه خدمات خوابگاه هم به جمع ما پیوستند که این خود باعث تشویق دانشجویان شد.
لازم به ذکر است، کافه کتاب خوابگاه معینیان به همت معاونت دانشجویی و اداره امور خوابگاه های دانشگاه علامه طباطبائی و با حضور حسین سلیمی، رئیس دانشگاه و غلامرضا لطیفی، معاون دانشجویی افتتاح شد.
دانام**9465** 1200

انتهای پیام /*