مدافع پرسولیس: اشتباهات داوری مانع صعود ما به دور بعد شد

1398/02/30 - 07:23:00 ب.ظ
مدافع پرسولیس: اشتباهات داوری مانع صعود ما به دور بعد شد

قرمزهای پایتخت امشب در آخرین بازی مرحله گروهی خود در لیگ قهرمانان آسیا که با خداحافظی «ژاوی هرناندز» از دنیای فوتبال همراه بود، موفق شدند با 2 گل حریف قطری را از پیش رو بردارد؛ پیروزی که مانع از حذف نماینده ایران از مرحله گروهی این دروه از لیگ قهرمانان نشد.
در این بین، شیری بعد از این پیروزی اظهار داشت: خدا را شکر توانستیم در این بازی نتیجه خوبی بگیریم. این نشان می‌دهد که تیم ما روز به روز هماهنگ‌تر می‌شود، اما متاسفانه نتوانستیم امسال از گروه‌مان صعود کنیم که دلیل آن هم اشتباهات داوری بود که در بازی با السد و پاختاکور علیه ما رخ داد.
وی با اشاره به خداحافظی ژاوی از دنیای فوتبال در این بازی گفت: برای او آرزوی موفقیت دارم؛ ژاوی بازیکن بزرگی بود که تاثیر خوبی روی فوتبال جهان گذاشت.
مدافع پرسپولیس با اشاره مجدد به اشتباهات تاثیرگذار داوری در لیگ قهرمانان آسیا، تاکید کرد: پرسپولیس از داوری لطمه‌های زیادی خورد و در بازی با پاختاکور و السد نیز داوری شدیداً به ضرر ما بود. 2 گلی که در این بازی‌ها دریافت کردیم آفساید بود. ما برای فصل آینده آماده می‌شویم تا حضور قدرتمند‌تری داشته باشیم.
شیری در خصوص دیدار پرسپولیس مقابل سپاهان در نیمه نهایی جام حذفی و اینکه آیا با توجه به اتفاقات رخ داده در بازی قبل این تیم در لیگ برتر از بازی در اصفهان ترس و نگرانی خاصی دارد یا خیر خاطرنشان کرد: بازی با سپاهان شرایط خاص خودش را دارد، اما ما در جام حذفی نیز به دنبال جام هستیم. اتفاقاتی که در بازی قبل رخ داد خوب نبود چرا که در فوتبال این حرف‌ها نباید وجود داشته باشد یا جان کسی به خطر بیفتد؛ شنیدم که در بازی رفت یک نفر جانش را از دست داد. ما به هیچ وجه دوست نداریم که این اتفاقات رخ بدهد و امیدوارم در بازی بعد شاهد این اتفاقات ناگوار نباشیم.
ورزشی**3991**9118**

انتهای پیام /*