باید انسجام و وحدت ملی را در روز قدس به رخ دشمنان بکشیم

1398/03/01 - 09:57:00 ق.ظ
باید انسجام و وحدت ملی را در روز قدس به رخ دشمنان بکشیم

به گزارش خبرنگار ایرنا، محمدابراهیم الهی تبار روز چهارشنبه در جلسه هماهنگی برگزاری سی امین سالگرد رحلت امام خمینی (ره) و راهپیمایی روز قدس که در سرسرای تدبیر استانداری کرمانشاه برگزار شد، افزود: امروز روز قدس فقط نماد برائت از دشمنان اسلام نیست بلکه در این روز انسجام و وحدت مردم و نظام باید به رخ دشمنان کشیده شود، مردم باید با عشق به کشور در این مراسم شرکت کنند.
وی یادآور شد: آمریکا در طول این چهار دهه انقلاب همواره با عوامل منطقه ای صدام، داعش، جنگ فرهنگی و اقتصادی به دشمنی با مردم ایران پرداخته ولی اکنون با اعزام 120 هزار نیرو مستقیم وارد میدان شده بنابرین در این برهه حساس مهم ترین مسئله نشان دادن انسجام و وحدت مردم به دشمنان است
وی در ادامه با اشاره به سالروز آزاد سازی خرمشهر گفت: آزادسازی خرمشهر به عنوان شیرین ترین اتفاق دوران دفاع مقدس زمانی رخ افتاد که اتحاد و انسجام همه نیروهای سیاسی، نیروهای مسلح و اقشار مختلف مردم شکل گرفت.
الهی تبار در ادامه با اشاره به اینکه امسال گندم 10 درصد بیشتر از سال گذشته تولید می شود، بیان داشت: التزام به شعار سال (رونق تولید) باعث خودکفایی و عدم وابستگی به بیگانان می شود و کشور را در مقابل تحریم ها مقاوم می کند.
وی اضافه کرد: تحریم ها شرایط را سخت کرده ولی با رونق تولید و ایستادگی و مقاومت می توانیم به خودکفایی برسیم و دشمن شکست دهیم.

**امام راحل (ره) به کشور عزت و سرافرازی داد
معاون سیاسی و امنیتی استانداری کرمانشاه در بخش دیگری از سخنان خود به شخصیت ممتاز امام خمینی (ره) در تاریخ ایران اشاره کرد و اظهار داشت: امام (ره) بر گردن کشور حق بزرگی دارد و ایستادگی ایشان در مقابل استبداد و استعمار باعث عزت و سرافرازی کشور شد.
الهی تبار در ادامه با اینکه رحلت امام (ره) تلخ ترین لحظه انقلاب اسلامی بود، بیان داشت: باید جوانان را با شخصیت و کارهای بزرگ امام (ره) آشنا کرد.
وی در پایان گفت: برنامه های سالگرد وفات حضرت امام (ره) باید با هدف آشناسازی شخصیت ممتاز امام خمینی (ره) به جامعه به ویژه جوانان طراحی و برنامه ریزی شود.
3209/8066

انتهای پیام /*