فرماندار جدید شهرستان قزوین معارفه شد

1398/02/26 - 10:52:00 ق.ظ
فرماندار جدید شهرستان قزوین معارفه شد

به گزارش ایرنا در این مراسم عبدالمحمد زاهدی استاندار قزوین،داود محمدی، سیده حمیده زرآبادی و بهمن طاهرخانی نمایندگان استان قزوین در مجلس شورای اسلامی،محمد قاسمی دادستان قزوین،فرماندهان نیروی انتظامی و نظامی و جمعی از مدیران دستگاه های اجرایی استان حضور داشتند.

***دارایی فرماندار شهرستان قزوین پیش از آغاز به کار بررسی شود
فرماندار جدید شهرستان قزوین در این مراسم گفت: براساس اصل 133 قانون اساسی باید دارایی مدیران بررسی شود و در همین راستا لیست اموال خود،همسر و فرزندان خودم را به دادگستری استان تحویل می دهم تا با طیب خاطر برای خدمت رسانی به مردم دوندگی داشته باشم.
وی افزود:دولت تدبیر و امید جزو اولین دولت ها در اجرای این اصل بود که این موضوع برای برخی از مسئولان اجرا شد و امیدواریم برای سایر مسئولان کشوری نیز اجرای این اصل را شاهد باشیم.
این مسئول با اشاره به انتخابات مجلس شورای اسلامی در سال جاری افزود: هم اینک 6 ماه از زمان حضور ما در شهرستان گذشته و شناخت لازم برای مدیریت مطلوب انتخابات به دست آمده است.
شفیعی افزود: تیم های لازم در این زمینه چیده شده است تا انتخابات سالم و با شکوه برگزار شده و با حضور اندیشه ورزان مختلف در حوزه های مختلف عمرانی، اقتصادی و سیاسی به ویژه نشاط اجتماعی حرکت رو به جلو و بدون ایستایی داشته باشیم.
فرماندار قزوین با تاکید بر هویت اصلی فرمانداری شهرستان قزوین از مدیران استان درخواست کرد این هویت را تقویت کنند و بیشتر هوای آن را داشته باشند.
شفیعی افزود: بیش از 750 شعبه اخذ رای معادل بیش از دو سوم شعبات اخذ رای در استان قزوین و 12 هزار مجری انتخابات در یک روز در شهرستان قزوین حضور دارند و ریل گذاری، مدیریت و تعیین خط مشی و سیاست گذاری آنها همراهی و همکاری همه دستگاه ها را می طلبد.
وی با بیان اینکه باید شهرستان قزوین را به درجه عالی و متعالی خود برسانیم،افزود:قطعا پا به پای مردم بودن و دغدغه آنها را داشتن در جامعه آرامش ایجاد می کند و اجازه کار کردن را به مدیران در شرایط جنگ اقتصادی و تحریم های دشمنان خواهد داد.
6101

انتهای پیام /*