رزمندگان باعشق به امام (ره) و ایمان به خدا فتح الفتوح کردند

1398/03/03 - 12:37:00 ب.ظ
رزمندگان باعشق به امام (ره) و ایمان به خدا فتح الفتوح کردند

به گزارش ایرنا، حجت الاسلام و المسلمین سید علی حسینی در خطبه های این هفته نماز جمعه بروجرد با اشاره به سالروز آزاد سازی خرمشهر افزود: رزمندگان اسلام با قلبی مالامال از عشق رهبری و با ایمان با خدا فتح الفتوحی بزرگ را انجام دادند.
وی با تاکید بر این که ما در قبال شهدای دفاع مقدس مسوولیت بزرگی داریم گفت: شهدا و رزمندگان برای آزادی و امنیت این کشور جان خود را تقدیم کردند و امروز همه ما وظیفه داریم راه شهدا را ادامه دهیم.
امام جمعه بروجرد اضافه کرد: امروز روز دزفول است و در زمان جنگ شهر دزفول آماج حملات شدید دشمن بود و شهدای بسیاری را تقدیم انقلاب کرد تا سرانجام پیروزی حاصل شد و دشمنان با شکست همراه شدند.
وی در بخش دیگری از سخنان خود با اشاره به روز قانون و هفته مجلس افزود: نمایندگان در شرایط کنونی جدی و قاطعانه وارد عمل شود و از دولت کار برای مردم را بخواهند تا بخشی از مشکلات در این راستا برطرف شود.
خطیب جمعه بروجرد اظهار داشت: رهبری در دیدار اخیر دانشجویان فرمودند باید یک دولت انقلابی و جوان داشته باشیم.
حجت الاسلام و المسلمین حسینی اضافه کرد: قوه قضاییه باید قاطعانه با غارتگران بیت المال برخورد کند و ملاحظه هیچ کسی را نکند چرا که مردم انتطار برخورد قاطع دارند و دولت باید جدی تر وارد عمل شود و نظارت داشته باشد تا مشکلات مردم کم شود.
وی با اشاره به این که امروز جبهه مقاومت در اوج قدرت قرار دارد گفت: حملات پهبادی رزمندگان یمنی به عربستان و حمله موشکی حزب اله به رژیم صهیونیستی و اقدامات اخیر شورای امنیت ملی در شروع غنی سازی اورانیوم و مدیریت صحیح امام خامنه ای باعث شد ترامپ عقب نشینی کند و به لطف پروردگار پیروز میدان ایران اسلامی است.
امام جمعه بروجرد افزود: علیرغم همه توطئه های دشمنان برای رسیدن به اهداف و برنامه های خود اما قدرت جبهه مقاومت روز به روز در حال افزایش است و دشمنان در توطئه های خود با شکست همراه می شوند.
7190/7273

انتهای پیام /*