نباید به دشمن اجازه دخالت در مسایل داخلی کشور را داد

1397/05/12 - 10:24:00 ق.ظ
نباید به دشمن اجازه دخالت در مسایل داخلی کشور را داد

به گزارش خبرنگار ایرنا، حجت الاسلام علی مرادی در خطبه های نماز جمعه این هفته بیجار اظهار داشت: دشمنان قسم خورده نظام اسلامی با استفاده از ابزار رسانه، سعی دارند در مسایل و مشکلات کشور دخالت کرده و ملت را از نظام و دولت ناامید و مایوس کنند که با هوشیاری و بصیرت سیاسی مردم، این خواب شیطانی تعبیر نخواهد شد.
وی افزود: مفاسد و مشکلات اقتصادی، باید توسط مسئولان برای مردم شفاف سازی شود چون آنها حق دارند از اقدامات و برنامه های دولت و دستگاه قضایی در این موضوع اطلاع داشته باشند.
امام جمعه بیجار تاکید کرد: آبروی نظام جمهوری اسلامی ایران نباید توسط تعداد محدودی افراد ناکارآمد، نالایق، سودجو و فرصت طلب خدشه دار شود، مسئولان باید با چنین افرادی از هر جنس برخورد قانونی کنند.
وی با بیان اینکه وظیفه اصلی وزارت صنعت، معدن و تجارت نظارت بر بازار و برنامه ریزی برای تامین مایحتاج مردم است، یادآور شد: اکنون بازار به حال خود رها شده و نظارت مطلوب وجود ندارد و قیمت اجناس با خواست سودجویان تعیین می شود.
حجت الاسلام مرادی اضافه کرد: نظام و دولت وارد جنگ اقتصادی با دنیای غرب شده و مدیریت این جنگ نیازمند تلاش انقلابی و جهادی و برخورد قاطع با مفسدان اقتصادی و محتکران است.
7350/9102

انتهای پیام /*