امام خمینی (ره) برجسته ترین شخصیت جهانی است

1398/03/01 - 09:07:00 ق.ظ
امام خمینی (ره) برجسته ترین شخصیت جهانی است

به گزارش ایرنا آیت الله سید احمد میرعمادی روز چهارشنبه در نشست ستاد بزرگداشت سالگرد ارتحال ملکوتی امام خمینی(ره) در بیت امام جمعه خرم آباد اظهار داشت: امام خمینی(ره) یک شخصیت استثنایی و بی نظیر در تمامی حوزه ها است و راجع به این شخصیت باید بیش از تصور تلاش کنیم.
وی افزود: مراسم سالگرد ارتحال امام (ره) باید از مراسم یکنواخت و تشریفاتی خارج شده و در شان آن حضرت برگزار شود ضمن اینکه نباید بگذاریم به فرمایش امام خمینی(ره) قیام 15خرداد فراموش شود.
امام جمعه خرم آباد بیان کرد: در این ستاد باید کمیته های مختلف تشکیل شود و در مساجد و دانشگاه ها سخنان امام (ره) بیان شود.
آیت الله میرعمادی با بیان اینکه ظرفیت بسیار بزرگی در اختیار داریم که باید از آن در راستای انقلاب استفاده کنیم گفت: برگزاری شب شعر، فعالیت های فرهنگی برای شناساندن امام (ره) به نسل جوان از فعالیت های کمیته های تشکیل شده باید باشد.
وی ادامه داد: گام دوم انقلاب شروع شده و ما باید برای شناساندن امام خمینی (ره) به نسل جوان بیشتر تلاش کنیم.
نماینده ولی فقیه در لرستان افزود: ایجاد انگیزه برای شناخت امام خمینی (ره) و اهداف انقلاب همچنین فعالیت های بینشی باید در دستور کار قرار گیرد و با تشکیل جلسه شورای اداری برای مراسم ارتحال وظایف ادارات مشخص شود.

**راهپیمای روز قدس پرشکوه تر از گذشته برگزار می شود
آیت الله میرعمادی در ادامه این نشست به راهپیمایی روز قدس اشاره کرد و گفت: اکنون یک میدان تقابل بین انقلاب اسلامی و آمریکا و مظهر استکبار رژیم صهیونیستی ایجاد شده و پشت پرده جریان های مختلف آمریکا در دست صهیونیست ها است.
وی بیان کرد: رژیم صهیونیستی در حال وادار کردن آمریکا برای تهدید علیه ایران است وگرنه سران آمریکا ترسو و بزدل تر از آن هستند.
امام جمعه خرم آباد اضافه کرد: تصمیم گیر مسایل آمریکا، صهیونیست ها هستند و از سوی هیات حاکمه آمریکا با تمام وجود رژیم صهیونیستی را تایید می کنند.
وی گفت: مردم با آگاهی و بینش خود بار دیگر راهپیمایی روز قدس را باشکوه تر از گذشته برگزار می کنند.
3210/6060

انتهای پیام /*