لیگ حرفه ای بسکتبال آمریکا؛ تورنتو شاخ غول را شکست

1398/03/01 - 10:58:00 ق.ظ
لیگ حرفه ای بسکتبال آمریکا؛ تورنتو شاخ غول را شکست

چهارمین مسابقه تورنتو و میلواکی در فینال کنفرانس شرق لیگ NBA امروز چهارشنبه به وقت محلی برگزار شد که میلواکی نتوانست خودش را به قهرمانی نزدیک کند و در شبی که غول یونانی اش هم درخشید برای دومین بار برابر حریفش تن به شکست داد.
تورنتو در این دیدار توانست با درخشش «کاوی لئونارد» 120 بر 102 تیم اول کنفرانس شرق را شکست دهد تا نتیجه رقابت دو تیم 2 بر 2 شود. لئونارد در این مسابقه 19 امتیاز و 7 ریباند داشت و بهترین بازیکن تیمش نام گرفت.
در طرف مقابل «جیانیس آنتتوکونمپو» ستاره یونانی میلواکی باز هم برای تیمش بهترین بود و 25 امتیاز، 10 ریباند و 5 پاس منجر به گل داشت اما نتوانست مانع شکست تیمش شود. با این نتیجه کار میلواکی برای رسیدن به فینال این فصل و قهرمانی در کنفرانس دشوارتر شد.
در کنفرانس غرب گلدن استیت قهرمان شده و به فینال فصل رسیده و منتظر مشخص شدن حریفش از کنفرانس دیگر است.
در این روزها که همه نگاه ها به سمت رقابت میلواکی و تورنتو است برخی ستاره ها نیز خبر ساز می شوند.
«آدام سیلور» مدیر اتحادیه بسکتبال آمریکا در مصاحبه ای به حضور «لبرون جیمز» در ترکیب لس آنجلس لیکرز در کنفرانس غرب اشاره کرد و گفته است: حضور این بازیکن در کنفرانس غرب لیگ NBA به سطح پلی آف این لیگ آسیب زده است.
سیلور در این باره توضیح داد: لبرون جیمز به عنوان یک ستاره از کنفرانس شرق به غرب آمد و این باعث شد که میزان تماشای مسابقات در کنفرانس شرق کاهش پیدا کند. از طرف دیگر غیبت او در پلی آف کنفرانس غرب نیز همین تاثیر را در این قسمت از مسابقات گذاشت که باعث شده انتقال او از شرق به غرب به سطح لیگ ضربه بزند.
خبر جالب توجه دیگر این است که سرمربی دوران دبیرستان «کایری ایروینگ» ستاره بوستون به او پیشنهاد داده سال بعد برای نیویورک بازی کند. ایروینگ امسال از بوستون جدا می شود و صحبت های زیادی مطرح شده که این بازیکن به لیکرز برود و با لبرون جیمز هم بازی شود.
ورزشی**9219**1067**

انتهای پیام /*