احداث 30 طرح عمرانی در دانشگاه های پیام نور آذربایجان غربی

1396/05/22 - 01:27:00 ب.ظ
احداث 30 طرح عمرانی در دانشگاه های پیام نور آذربایجان غربی

به گزارش ایرنا، امامعلی عاشری روز یکشنبه در نشست خبری با اصحاب رسانه با بیان اینکه اغلب این طرح ها به بهره برداری رسیده است و بقیه نیز در هفته دولت به اتمام می رسد، اظهار کرد: سوله ورزشی پیام نور ماکو و مجتمع فرهنگی دانشگاه پیام نور خوی با 13 میلیارد ریال هزینه 2 طرح عمرانی قابل بهره برداری در هفته دولت است.
وی با اعلام اینکه تاکنون سه مرکز رشد در میاندوآب، مهاباد و ماکو دایر شده است، افزود: علاوه بر آن مقدمات راه اندازی چهار شرکت دانش بنیان نیز با همکاری پارک علم و فناوری در این دانشگاه فراهم می شود.
وی از تجهیز آزمایشگاه های علوم پایه و فنی و مهندسی طی چهار سال گذشته خبر داد و گفت: همچنین قرارداد احداث مرکز انتقال فناوری های پیشرفته در دانشگاه پیام نور ماکو با سازمان منطقه آزاد ماکو انعقاد شده است.
عاشری با بیان اینکه در حال حاضر 23 هزار نفر دانشجوی فعال در 18 مرکز واحد استان مشغول به تحصیل هستند، اظهار کرد: در سطح دانشگاه پیام نور استان 130 رشته کارشناسی و 39 رشته کارشناسی ارشد دایر است.
رئیس دانشگاه پیام نور استان در ادامه به اعزام دانش آموختگان به اردوهای راهیان نور با همیاری سپاه شهدا انقلاب اسلامی و بسیج استان اشاره کرد و افزود: درصدد آن هستیم تا فرهنگ ایثار و شهادت را به جوانان منتقل کنیم.
به گزارش ایرنا، دانشگاه پیام نور در آخرین رتبه بندی دانشگاه ها و موسسات آموزش عالی کشور توسط پایگاه استنادی علوم جهان اسلام در جمع 10 دانشگاه برتر کشور در زمینه پژوهشی قرار دارد.
3214/3072
** خبرنگار: شاهین سپهراد ** انتشار دهنده: علیرضا فولادی

انتهای پیام /*