ارتباط بین سایز و اندازه دست و روحیات افراد مختلف

ارتباط بین سایز و اندازه دست و روحیات افراد مختلف
4071987_466
 می خواهیم پی به رابطه افراد با اندازه دست آن ها و شخصیت شناسی آن ها پی ببریم سایز دست افراد می تواند آن ها را روانکاوی کند و روحیات آن ها را برملاکند دستان کوچک و بزرگ خبر از روحیات مختلفی در افراد می دهند

 اندازه دست بیشتر از آنچه شما فکر می‌کنید اسرار و نوع شخصیت شما را برملا می‌کند. در ابتدا برای اینکه بفهمید دست شما کوچک است یا بزرگ، آن را روی فرورفتگی آرنج خود بگذارید، اگر سر انگشتانتان به مچ دستتان رسید این بدان معنی است که دست شما بزرگ است، در غیر این صورت دستان شما کوچک است.
گفته می‌شود افرادی که دست کوچکی دارند نسبت به انجام کارهای خطرناک محافظه‌کارتر هستند و روحیه‌ای ماجرا‌جو دارند و در عین حال دست و دل باز و اهل عمل هستند. در واقع افرادی که دست کوچکی دارند منطقی‌تر هستند و راهی کوتاه و مستقیم برای مقابله با مشکلات انتخاب می‌کنند ولی اغلب روابط دراماتیکی را در زندگی خود تجربه می‌کنند.
افرادی که دستشان بزرگ است،‌ ایده‌آل‌گرا هستند و اغلب به مسائل جزئی و بی‌اهمیت توجه نمی‌کنند و نسبت به افرادی که دست کوچکی دارند کمی تنبل‌تر و آهسته‌تر هستند. این افراد، افرادی با نفوذ و حساس محسوب می‌شوند و گاهی اوقات خود را نادیده می‌گیرند. در برخی موارد این افراد خشن می‌شوند و بیش از حد در مورد یک موضوع واکنش نشان می‌دهند.
دفعات بازدید : 163