اطلاع از کودک در هر شرایط و هر جا با این دستگاه!

index.pngشثضصثقض

با قابلیت هایی که  این دستگاه  دارد ،شما قادر هستید از احوالات کودکتان در هر جا و مکانی مطلع باشید و بدانید در چه وضعیتی به سر می برد

هنگامی که نوزد دور از چشم اطرافیان قرار دارد ممکن است مشکلی برایش ایجاد شود که نیاز به رسیدگی داشته باشند به همین علت دستگاهی ساخته شده است که این مشکلات را کنترل می‌کند.

شاید پدر و مادرها هنگامی کارهای مختلفی که انجام می‌دهند نگران وضعیت نوزاد خود باشند به عنوان مثال وقتی که مادر در آشپزخانه در حال کار کردن است شاید دوست داشته باشد از وضعیت کودک خود در اتاق و جاهای دیگر منزل اطلاع داشته باشد.
index.jpgضص4ض24
احتمال خطر برای نوزدان بسیار زیاد است زیرا آنها زبانی برای صحبت کردن ندارند و در مشکلاتی که برایشان پیش می‌آید علامت خاصی از خود نشان نمی‌دهند.

برای رفع این نگرانی‌ها دستگاهی ساخته شده که به مچ پای نوزاد وصل می‌شود این دستگاه وضعیت فیزیکی نوزاد را از طریق تلفن‌های همراه هوشمند به پدر و مادر گزارش می‌کند همچنین مخصوصا هنگام بیماری کودک دمای بدن، ضربان قلب و جنبش کودک، شرایط نور اتاق و بسیاری از اطلاعات لازم از وضعیت فیزیکی نوزاد را می‌تواند نشان دهد.

index
این دستگاه همچنین بر اتاق کودک نظارت دارد قابل شستشو می‌باشد جنس این دستگاه از سیلیکون است جالب است که والدین متوجه بیدار شدن کودک خود شوند.

هر صدای کوچکی از نوزاد می‌تواند نشان دهنده بیدار شدن او شود.

دفعات بازدید : 88