غافلگیر شدن با اقدام این همسر عاشق

غافلگیر شدن با اقدام این همسر عاشق

56a60653ea27a

این مرد عاشق که می خواست همسرش را تغییر دهد و  وی را از افسردگی نجات دهد تصمیم به این کار جالب گرفت و با نوشتن لیستی از جمله های عاشقانه در وصف همسرش باعث غافلگیر شدن او شد که اشک شوق این زن را در عکس می بینید ترجمه این جملات عاشقانه را در ادامه مطلب برایتان آروده ایم

 «تیم مرفی» یک مهندس ساکن لس آنجلس است که همسرش از افسردگی رنج می‌برد. تیم برای این که حال همسرش را بهتر کند، یک فهرست 15 تایی از تمام ویژگی‌های همسرش که باعث شادی او می‌شود را روی آیینه اتاق خواب نوشت.

 وقتی مالی مرفی از سفرش به سان فرانسیسکو به خانه برگشت،‌ روی آیینه اتاق این فهرست را دید و آن قدر به وجد آمد که عکسش را (در حالی که خودش دارد اشک می‌ریزد) روی شبکه‌های اجتماعی گذاشت، عکسی که به سرعت فراگیر شد و در عرض فقط 3 روز 550 هزار بازدید کننده داشت.

در فهرست تیم، دلایلی که عاشق همسرش است، آمده، مثل این‌ها: بهترین دوست من است، هر روز باعث خنده و شادی من می‌شود، زیبا است، آدم خلی که من هستم را قبول کرده، مهربان‌ترین آدمی است که می‌شناسم، با صدای زیبایی آواز می‌خواند، تراژدی شدیدی را تجربه کرده با این حال نسبت به جنس بشر، خوش بین‌ترین آدمی است که می‌شناسم، حیوانات کوچک باعث گریه‌اش می‌شوند و وقتی می‌خندد خرناس می‌کشد.

56a60694e1afc

سایت «دیلی میل

دفعات بازدید : 196