مقاوم کردن بدن در برابر بیماری ها

woman-holding-a-spoon-full-of-pills

سریع از خودتان سوال کنید :« امروز چه  خوراکی خوردید؟» اکنون بگویید که چه حسی دارید؟ اگر امروز یکی از علایم روانی از قبیل استرس و افسردگی را داشتید و نیروی ل ازم را نداشتید کسی مقصر نیست تنها شیوه پایان دادن به این مشکلات خوب خوردن است

شما باید درباره ی مفهومی به اسم الرژی پنهان خوراکی ها اطلاع پیدا کنید.
بدن شما و مخصوصاً معده ی شما به بعضی از مواد غذایی حساسیت پنهان دارد؛ این بدان معناست ک در بعضی موارد ممکن است شما ندانسته غذاهایی بخورید که باعث شود سیستم دفاعی بدنتان نسبت به آن واکنش نشان دهد.
دکتر پاتل (Dr. Patel ) از این حقیقت پرده بر می دارد. ایشان قبل از این به عنوان یک نایغه شناخته می شد و با عنوان لویی پاستور قزپرن امروز شناخته می شد.
بگذارید کمی اطلاعات تاریخی تان را مرور کنیم. لویی پاستور چه کرد؟ لویی پاستور کشف کرد که چگونه مانع خراب شدن شیر شود؟ دکتر پاتل هم دریافته است که چگونه مانع از بین رفتن بدنمان توسط بیماری های مزمن و طولانی شویم.
عدم توانایی در فکر کردن عمیق، کمی یبوست، درد قلب، سفتی مفاصل و… همه ی این موارد به ظاهر نشان دهنده ی شروع پیری در زندگی شماست. اما کمی صبر کنید.
قسمت اعظمی از سیستم دفاعی بدن شما در قسمت شکم و عمدتاً در معده ی شما قرار گرفته است. دکتر پاتل و همکارانش روشی جدید را برای درمان بیماری هایی همچون آلزایمر، دیابت، بیماری های قلبی و سرطان ارائه داده است که طی آن شما در گیر هیچ گونه دارو ودرمانی نمی شوید، فقط باید بدن خود را خوب بشناسید و بدانید چه می خورید.
در مطالب بعدی بیشتر به این موضوع می پردازیم…

منبع- مجله سلامت دلفین

دفعات بازدید : 129