با محصول epifix زخم پای دیابتی سریع ترمیم می شود

با محصول EpiFix زخم پای دیابتی سریع ترمیم می شود

FDA_MiMedxLogoEpiFixLogo_WEB

دانشمندان اثبات کردند ترمیم زخم در اشخاص مبتلا به دیابت با بکارگیری محصول بافتی آمنیوتیک  EpiFix خیلی زودتر بهبود میابد

 مطالعه  زخم های دیابتی

 دکتر Zelenوهمکارانش در موسسه ی تحقیقات و آموزش حرفه ای Roanokeدر ویرجینیا استفاده از این محصول را بروی  65 بیمار مطالعه کردند.

 دانشمندان خاطر نشان نمودند که مطالعه ی آنها اولین تحقیق برای آنالیز دو محصول  تایید شده ی پیشرفته Apligraf  و  EpiFixبرای درمان زخم دیابتی مزمن در اندام های تحتانی است.

 از 60 بیمار به صورت تصادفی برای درمان هفتگی از دو محصول Apligraf  وEpiFixو مراقبت استاندارد با پانسمان کلاژن- آلژینات در سه گروه ثبت نام گردید. در هر گروه از 20 بیمار ثبت نام شد و محققان به ارزیابی  هفتگی  وضعیت زخم این  افراد برای مدت  12 هفته  یا  یک هفته پس از درمان و ترمیم  کامل زخم دیابتی پرداختند.

 دکتر Zelenمی گوید: بهبود زخم پای دیابتی با کاربرد هفتگی آلوگرافت غشاء آمنیون- کوریون انسانی دهیدراته ی EpiFixکاملاً سریع تر وموثر بود، نتایج نشان داده است هر چه زخم دیابتی مدت زمان طولانی تری باز بماند احتمال بروز عفونت در آن بیشتر می شود و همین مسئله  موجب قطع عضو بیمار می گردد.

او در ادامه می گوید: دراین تحقیق مشخص گردید سرعت ترمیم  زخم با EpiFixبیش از 90 درصد افزایش می یابد بنابراین من می توانم با اطمینان اعلام  کنم  EpiFixانتخاب خوبی برای درمان زخم دیابتی است.

دفعات بازدید : 126